روش هایی برای جرم گیری دندان به صورت خانگی

  جرم گیری دندان

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد روش هایی برای جرم گیری دندان را برای شما اماده کرده ایم. جرم گیری دندان می تواند باعث شود دندان های شما زیبا بمانند و همچنین سلامت لثه و دندان ها را نیز تامین خواهد نمود خصوصا اگر به روش طبیعی و خانگی و سنتی این کار انجام شود.

  روش هایی برای جرم گیری دندان به صورت

   

  در مرحله اول بهترین روش برای از بین بردن جرم دندان ها این است که به دندان پزشکی مراجعه نمایید و یک جرم گیری حرفه ای با دستگاه های مربوط برای شما انجام شود. زیرا داشتن دندان های زیبا و لبخند زیبا می تواند اعتماد به نفس بسیاری را برای همه به همراه داشته باشد. همچنین سلامت لثه ها و دوری از بیماری های لثه و دهان نیز در گرو جرمگیری های مرتب است.

  اما در ادامه اگر تمایلی ندارید که به دندان پزشک مراجعه نمایید می توانید از روش های خانگی و سنتی که در ادامه برای شما قرار داده شده است استفاده نمایید.

   

  جرم گیری دندانهای زرد با استفاده از جوش شیرین:
  برای اعمال این روش، لطفا از این مراحل زیر پیروی کنید:

  یک قاشق چای خوری جوش شیرین و کمی آب را آماده و آن ها را با هم مخلوط کنید تا مخلوطی سفت را شکل دهید . از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید بعد از 2 تا 3 دقیقه دندان را با مسواک و خمیر دندان بشویید.

  حدود یک هفته، متوجه اثرات سفید شدن دندانها خواهید شد از آنجا که جوش شیرین تاثیر سفید کنندگی دارد تنها باید این روش را 2 – 3 بار در هفته اعمال کنید. با این درمان دندان های زرد در طول زمان بهبود خواهد یافت.

   

   

  جرم گیری دندان با جوش شیرین و سرکه
  اصلی ترین جز سرکه، محلول اسید استیک است که غلظت حدود 5 % دارد و می تواند خواص بسیاری از جمله ضدعفونی کننده و از بین برنده باکتری ها باشد.

  برای اعمال این روش، لطفا از این مراحل زیر پیروی کنید:

  یک قاشق چای خوری جوش شیرین، 2 – 3 قطره سرکه و کمی آب را آماده کنید جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید، سپس سرکه را اضافه کنید، خوب هم بزنید از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید

  بعد از 2 تا 3 دقیقه مسواک بزنید. این روش اثر موثرتری نسبت به روش 1 دارد، بنابراین اعمال این روش 1 – 2 بار در هفته کافی است. این باعث می شود که دندان ها سفیدتر شوند و مینا تحت تاثیر قرار نگیرد.

   

  جرم گیری دندان با جوش شیرین و لیمو
  لیمو سرشاراز ویتامین سی است، لیمو به عنوان یک سم زدا و تصفیه کننده بدن عمل می کند. همچنین تاثیر سفید کنندگی دندان را دارد و خون ریزی دندان را متوقف می کند. ترکیب جوش شیرین و لیمو در واقع درمانی برای دندان های زرد است که باید امتحان کنید.

  برای اعمال این روش، لطفا از این مراحل پیروی کنید:

  یک قاشق چای خوری جوش شیرین، 2 – 3 قطره آب لیمو و کمی آب را آماده ، جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید، سپس آب لیمو را اضافه کنید خوب هم بزنید از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید

  بعد از 2 تا 3 دقیقه مسواک بزنید لطفا این روش را 1 – 2 بار در هفته اعمال کنید تا نتایج مورد انتظار حاصل شود.

   

  جرم گیری دندان

  جرم گیری دندان

  جرم گیری دندان با جوش شیرین و توت فرنگی
  توت فرنگی خاصیت سفید کنندگی دندان دارد توت فرنگی دارای ترکیبی حاوی مقدار زیادی اسید مالیک است که از تشکیل پلاک روی سطح دندان جلوگیری می کند و منجر به سفید شدن دندانها می شود ترکیب جوش شیرین و توت فرنگی فرمول تمام عیار خمیر دندان را ایجاد می کند.

  برای اعمال این روش، لطفا از مراحل زیر پیروی کنید:

  توت فرنگی رسیده و یک قاشق چای خوری جوش شیرین را آماده کنید توت فرنگی را خرد کنید جوش شیرین را اضافه و خوب هم بزنید از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید بعد از 2 تا 3 دقیقه مسواک بزنید لطفا این روش را 2 – 3 بار در هفته اعمال کنید تا نتایج مورد انتظار حاصل شود.

   

  جرم گیری دندان با جوش شیرین و خمیر دندان

  نصف قاشق چای خوری جوش شیرین و مقدار کافی خمیر دندان را آماده آن ها را با هم مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید. برای این که بهترین تاثیر را از این روش به دست آورید، آن را 2 تا 3 بار در هفته به کار ببرید.

ارسال دیدگاه

دانلود رمان فیلتر قرمزدانلود رمان فیلتر قرمز پی دی اف – Filtere Ghermez مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.