آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

arayesh

آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

آرایش زیر شکم

 

 

در مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد یک پست جالب را برای شما آماده کرده ایم.آرایش در میان خانم ها همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده که در موارد مختلف وبرای قسمت های مختلفی از بدن مورد اتسادفه قرار می گیرد و تماما برای زیباسازی و جذاب تر به نظر رسیدن این کار انجام می شود.

 

آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

 

 

آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

انتخاب سبک آرایشی همیشه مهم است این که بدانید چه رنگ و چه نوع آرایش به ظاهر شما بیشتر مطابقت دارد.

برای آرایش حرفه ای و زیبا نیاز است که ابتدا زیر سازی عالی را انجام دهید.

ابتدایی ترین کار استفاده از پرایمر برای پوست است تا هم  منافذ پوست را پوشش دهد و هم بتواند پوست را صاف و یکدست و مخملی نماید و برای آرایش اماده شود.

پس از استفاده از پرایمر حال نوبت این است که از کانسیلر استفاده نمایید تا تیرگی و زردی و یا حتی رنگ سرخ و کبود پوست صورت شما را  از بین ببرد.

یکی از مشکلات بسیار شایع درمیان خانم ها تیرگی و گودی زیر چشم است که با کانسیلر به راحتی می توانید آن را از بین ببرید و پوست خود را یکدست نمایید .

پیشنهاد ایلیاد
چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

پس از این مرحله نوبت استفاده از پنکک است تا صورت شما را حالتی محو و مات نشان دهد و چربی آن را نیز از بین ببرد.

در ادامه نیز می تواند رژگونه و سایه و خط چشم را نیز به سبک و روش مخصوص به خودتان انجام دهید در انتها مشاهده خواهید نمود که یک آرایش بسیار و زیبا و ملیح خواهید داشت .

نهایی ترین کار استفاده از اسپری فیکس کننده آرایش است که این موضوع برای افرادی که تعریف بسیار دارند مناسب است و حتما باید استفاده شود تا برای ساتع های طولانی آرایش را فیکس نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *