چرا مردها خیانت می کنند

Why-are-men-betraying-photo-1

چرا مردها خیانت می کنند

چرا مردها خیانت می کنند

بدون شک هیچ‌چیز برای یک زن متاهل سخت‌تر و تلخ‌تر از خیانت همسرش به او نیست، کسی که تصمیم گرفته است تکیه‌گاهش باید و با ازدواج به یکدیگر تعهد داشته باشند مخفیانه به ارتبطا با زن دیگری بپردازد و تعهد اش را زیر سوال ببرد. متاسفانه این روزها نیز این اتفاق بیشتر شده است و مردان بسیاری به همسرهای خود خیانت کرده و همین امر نیز موجب شده است دادگاه‌های خانواده پر شود از زوج‌هایی که به دلیل خیانت میخواهند طلاق بگیرند. اما راه حل این مشکل چیست؟ و چرا مردها خیانت می کنند ؟ اگر میخواهید دلیل این سوال را بدانید باما همراه باشید. امروز در مجله‌ی اینترنتی ایلیاد تصمیم گرفتیم تا مطلبی در این رابطه بنویسیم.

چرا مردها خیانت می کنند

علت خیانت مردان

چرا مردها خیانت می کنند ؟

وقت نگذاشتن برای یکدیگر: اگر برای همسر خود وقت صرف نکنید، برای مثال تنهایی زیاد مسافرت بروید، برای دوستان خود وقت بیشتری صرف کنید، یا درگیر فضای مجازی شوید و به هر نحو دیگری وقت خود را بیشتر از اینکه با همسر خود باشید بگذرانید کم کم رابطه شما سرد میشود و طبق گفته ی عده ای از افراد که از آنها پرسیده شده است، آنها در این مواقع سراغ زن دیگری برای صرف وقت خود و خوشگذرانی میروند.

انتقام جویی: بسیاری از مردان برای انتقام جویی دست به خیانت میزنند، برای مثال وقتی از فردی دلیل خیانت به همسرش پرسیده شد اینگونه گفت: « من زمانی به همسر خود خیانت کردم که فهمیدم او با نامزد قبلی‌اش ارتباط برقرار کرده است. البته پیام هایی که بین آنها رد و بدل میشد به هیچ عنوان چیز خاصی نبود و بیشتر صحبت های روزمره بود اما این موضوع من را به شدت اعصبانی کرد و موجب شد تا من نیز به همسر خود خیانت کنم. البته کار من نیز اشتباه بود اما در آن زمان به من حس خوبی دست میداد. » یا پس از جر و بحث ها و دعواهای زیاد ممکن است طرفین به یکدیگر خیانت کنند، این خیانت میتواند با درد و دل کردن شروع شود و کار به جاهای دیگر کشیده شود!

پیشنهاد ایلیاد
آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

نبودن جاذبه عاطفی متقابل: برای مثال شوهر شما از همسری با شیطنت های کودکانه و روحیه شاد خوشش می‌آید اما شما فردی منطقی و با روحیات دقیقا نقطه مقابل همسر خود هستید! در اینجور مواقع فرد به فکر خیانت و پیدا کردن همسری با مشخصات دلخواهش می‌افتد. البته این اتفاق وقتی می‌افتد که دو طرف خوب همدیگر را نشناخته‌اند اما تصمیم گرفته‌اند تا با یکدیگر ازدواج کنند.

رابطه‌ی اشتباه: رابطه‌ی اشتباه تعاریف زیادی دارد، یکی از اصلی ترین دلیل‌ها میتواند دوری باشد. برای مثال شما با شخصی در دوران دانشجویی آشنا و دوست میشوید اما پس از اتمام دوره دانشجویی هرکدام از شما به شهر خود بازمیگردد. در این صورت ممکن است وقت زیادی که برای طی کردن مسافت طولانی برای دیدن یکدیگر بگذارید طرفین را خسته کرده و موجب بهم خوردن رابطه یا خیانت شود.

مغایرت احساسی و سبک زندگی: مغایرت احساسی و سبک زندگی نیز تاثیر زیادی در رابطه دارد. برای مثال شما با یکدیگر در پارک یا باشگاه هنگام ورزش با یکدیگر آشنا میشوید، پس از مدتی زن ورزش را بیخیال میشود و دچار چاقی و… میشود. و مرد که یکی از اولویت هایش اندام زیبا بوده است با دیدن این وضعیت کم کم به فکر جدایی و خیانت می‌افتد.

پیشنهاد ایلیاد
چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

نداشتن رابطه عاشقانه: اگر شما با همسر خود خوب رفتار نکنید، همیشه در حال جنگ و دعوا باشید و طرفین از یکدیگر آرامش دریافت نکنند و از قضا زن با دوستان خود بسیار خوش برخورد و خوشگذران باشد موجب میشود مرد به فکر جدایی و یا خیانت بی‌افتد. رابطه ای که در آن احساس و عشق جایی نداشته باشد و همیشه درحال درگیری و جنگ و دعوا باشند به هیچ عنوان دوامی نخواهد داشت.

چرا مردها خیانت می کنند

روابط اشتباه!: ممکن است شوهر شما با دختری رابطه داشته باشد، این رابطه شاید در اول به هیچ عنوان غلط نباشد اما زمانی مشکل ساز میشود که دختری که همسر شما با آن رابطه دارد بیشتر به ایده‌ال های همسر شما نزدیک باشد، پس از مدتی رابطه عاطفی بین آنها شکل گرفته و موجب خیانت خواهد شد. البته ما روابط میان زن و مرد را منع نمیکنیم اما باید هر دو طرف از لحاظ اخلاقی خوب باشند و به هیچوقت به فکر خیانت نیوفتند تا مشکلی پیش نیاید.

پیدا کردن اعتماد به نفس: این دلیل متاسفانه از دلیل های به شدت مضحک و اخلاق های بسیار بد است. ممکن است فرد بسیار خجالتی و با اعتماد به نفس پایین برای شروع رابطه با یک زن قدم بردارد و پس از مدتی اعتماد به نفس پیدا کند. در صورتی که رابطه نکته‌ی مثبتی برای فرد نداشته باشد کم کم از رابطه زده شده و به فکر زن های دیگر می‌افتد. همین امر نیز موجب خیانت میشود. در برخی موارد نیز پس از مدتی فرد خود را سرتر از طرف دیگر رابطه میبیند و با خود فکر میکند لیاقت زن های بهتری را دارد و دست به خیانت میزند.

پیشنهاد ایلیاد
چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

انتخاب غیر آگاهانه: در صورتی که انتخاب مرد آگاهانه نباشد و بر اساس معیارهایی همانند پول و زیبایی و.. باشد و به فهم بالاتری برسد و رابطه‌ی شما، آنچیز که مد نظر اوست نباشد دست به خیانت میزند. در واقع ممکن است معیارهای فرد تغییر کند و شما دارای آن معیار ها نباشید!

تغییر رفتار های همسر: برای مثال زن تا قبل از شروع رابطه، بسیار خوشگذران و اهل خنده و شوخی است، اما پس از مدتی بودن در رابطه رفتار هایش تغییر کرده و سرد میشود، دعوا راه می‌اندازد و همسر خود را تحقیر میکند. در اینجور مواقع مرد به فکر خیانت یا پایان رابطه می‌افتد.

تنوع طلبی: ممکن است شوهر یا دوست پسر شما فردی تنوع طلب باشد، تنوع طلبی خود میتواند دلیل های بسیاری داشته باشد و یکی از این دلیل ها ریشه در دوران نوجوانی و جوانی دارد که قبل از شما دوست دختران متعددی داشته است، به همین دلیل پس از مدتی به دنبال تنوع رفته و موجب خیانت میشود.

بچه دار نشدن: بچه دار نشدن از اصلی ترین علت های خیانت یا جدایی در زوج هاست. اگر زن مشکلی داشته باشد و نتواند بچه دار شود ممکن است شوهرش کم کم به فکر خیانت یا جدایی بی‌افتد و با زن دیگری ازدواج کند تا بچه دار شود.

پیشنهاد ایلیاد
روش های جذب پسران و عاشق کردن آنها

مشکلات جنسی-روانی: مشکلات جنسی از اصلی ترین دلیل های طلاق و خیانت در بین زوج هاست. این دلیل خود بسیار پیچیده و گسترده است که در این مطلب ما اشاره‌ی کوتاهی به آن میکنیم. ممکن است زن بسیار سرد مزاج بوده و مرد گرم مزاج باشد، به همین دلیل زن نمیتواند آنطور و مقداری که مرد میخواهد با او رابطه‌ی جنسی برقرار کند. دلیل دوم ریشه در بخش جنسی-روانی دارد. برای مثال شوهر شما بسیار خشن بوده اما شما از روابط جنسی عاطفی لذت بیشتری میبرید، به همین دلیل نمیتوانید رابطه‌ی جنسی مناسبی با یکدیگر برقرار کنید. یا یکی از دو نفر فتیش های مختلفی داشته باشد و آنها نتوانند سر آنها به توافق برسند. همچنین اگر میخواهید شوهر خود را تحریک کنید به این پست مراجعه کنید: چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

چرا مردها خیانت می کنند

چگونه از خیانت مرد جلوگیری کنیم؟

برای اینکه کاری کنید تا مرد خیانت نکند، بهتر است مشکلاتی که در بالا گفته شد را حل کنید. برای مثال برای شوهر خود وقت بگذارید، برای داشتن رابطه جنسی با یکدیگر توافق کنید و به شکلی که هر دو طرف میخواهند روابط جنسی برقرار کنید. نیاز های همسر خود را تامین کنید و به خود برسید. دعوا و بحث های بسیاری نداشته باشید و… . در آینده مطلب نیز در این رابطه برای شما منتشر خواهیم کرد.

پیشنهاد ایلیاد
چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

نشانه خیانت مردان

اگر مردتان نسبت به شما سرد شده است، مدام یواشکی با تلفن حرف میزند، بی دلیل جنگ و دعوا راه می‌اندازد، زیاد تنها بیرون میرود و به شما جواب درستی نمیدهد و… ممکن است به شما خیانت کند. در آینده مطلبی نیز در این رابطه برای شما منتشر میکنیم.

امیدواریم جواب سوال چرا مردها خیانت می کنند را در این پست گرفته باشید و به فکر راه حل آن باشید. نظر شما در این رابطه چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *