چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

How-to-stimulate-our-husband-2

چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دچار سردی در روابط جنسی خود شده اید و از این قضیه ناراضی هستید، و یا در رابطه با نقاط تحریک پذیر و تریقه رسیدن به اوج لذت در آقایان کنجکاوید با وبسایت ایلیاد همراه باشید. امروز در بخشی روابط زناشویی میخواهیم به شما یاد دهیم چگونه باید با شوهر خود رفتار جنسی موثر داشته باشید. در ادامه باما همراه باشید تا جواب سوال چگونه شوهر خود را تحریک کنیم را بیابید.

روابط جنسی نقش بسیار پررنگی در ازدواج دارند، نقش این روابط به قدری پررنگ است که اگر به آنها بی توجه باشید کم کم مورد سردی و مشکلات زیادی و در نهایت حتی طلاق (شاید جالب باشد بدانید پس از مسائل مالی مشکلات جنسی عامل بیشترین طلاق است) نیز خواهند شد. با این حال عده ی بسیاری نیز نسبت به این روابط بی اهمیت هستند و فقط در حد ارضای جنسی خود به آن اهمیت میدهند.

باتوجه به اینکه روابط جنسی از اول بشریت جز اصلی ترین و حیاتی ترین موضوعات برای انسان ها بوده است و تحقیقات نیز نشان داده است که درصد بسیاری از ازدواج هایی که دارای چنین مشکلاتی هستند با شکست مواجه میشوند. اما نگران نباشید، در این مطلب چندین راه حل برای جان بخشیدن به رابطه تان را پیشنهاد میکنیم و آموزش میدهیم.

پیشنهاد ایلیاد
روش های جذب پسران و عاشق کردن آنها

به خودتان متکی شوید!

فرقی نمیکند همسر شما چقدر دوستتان دارد یا میخواهد شما ارضا شوید و زندگی راحتی را برایتان بسازد. در برخی زمان ها به دلایل زیادی همسر شما انرژی و یا حس و حال رابطه جنسی را ندارد. باتوجه به اینکه شور جنسی دو فرد به هیچوجه با یکدیگر یکی نیست و امکان ندارد همیشه در یک زمان نیاز به یک رابطه جنسی داشته باشند طبیعی است که نباید انتظار داشته باشید در هر زمان که شما تحریک شده اید همسرتان در اختیارتان باشد و نیاز است گاهی نیازهای خود را کنترل کنید. البته این قضیه در اینکه زوج ها باید برای هم وقت و انرژی لازم را تا جایی که در توانشان است صرف کنند.

به روابط جنسی خود تنوع دهید

هرچقدر هم که هر دو طرف در روابط جنسی مهیج و پر انرژی باشند، اگر شکل رابطه ها یکجور باشد کم کم این امر برایشان تکراری خواهد شد و انرژی و شور سابق را نخواهند داشت. راه حل موضوع بسیار آسان است. فقط کافی است کارهای زیر را انجام دهید.

چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

مهمترین مسئله رعایت بهداشت و نظافت است! پس همیشه کمی آرایش کنید و سعی کنید مدل آرایش خود را به طور مداوم عوض کنید. همچنین از بین بردن موهای زائد بسیار مهم است.
لباس های جذاب و جدید بخرید! همیشه از یک مدل لباس و لباس زیر استفاده نکنید.
به هیچوجه همیشه در یک مکان رابطه جنسی برقرار نکنید. سعی کنید در مکان ها تنوع دهید!
از عطر های خوشبخو استفاده کنید
معمول است که مرد ها در رابطه جنسی پیش قدم میشوند اما بهتر است هر از گاهی نیز شما پیش قدم شوید!
رفتار های تحریک امیز داشته باشید، برای مثال عشوه و ناز قبل از رابطه جنسی مرد را تحریک میکند.
با آرامش و مهربانی رفتار کنید، عجول نباشید و سعی کنید با نگاه، نوازش، حرف زدن و… همسرتان را به آرامی تحریک کنید.
بوسه قدیمی ترین و مهمترین نقطه شناخته شدن برای تحریک است! سعی کنید لب ها، صورت، لاله گوش، گردن و یا هر قسمتی که فکر میکنید شوهرتان با آن تحریک میشود را ببوسید. در هر شخص نقاط حساس و میزان حساسیت متفاوت است.
از حرف های عاشقانه استفاده کنید.
در ابتدا سعی کنید مرد را به حالت نعوظ (سفت شدن آلت تناسلی مردانه را نعوظ میگویند) برسانید، اینکار را میتوانید با تحریک و همچنین مالش آلت او انجام دهید. همچنین در هنگام دخول میتوانید پشت مرد خود را مالش دهید، مالش ستون فقران و کمر نقش موثری دارد. علاوه بر اینها از بوسیدن در هنگام دخول نیز غافل نشوید.
هرچه بیشتر و با مهارت تر بتوانید همسر خود را تحریک کنید در ادامه همسرتان طالب هرکاری که شما بخواهید میشود.
به شوهر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش میشود و میخواهید با این عمل عشق و محبت خود را بیشتر به او ثابت کنید. همچنین هدف از انجام رابطه جنسی فقط ارضا جسمی نیست و شما با اینکار از لحاظ معنوی و روحی نیز ارضا میشوید!
بهتر است از قبل هماهنگ کنید که منی در کجا ریخته شود زیرا این کار سبب آرامش خاطر طرفین میشود.
شوهر باید زمانی که مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدن نزدیک نشده از ارضاء خود جلوگیری کند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن برای مرد بسیار ارزشمند و تحریک کننده است . سعی کنید اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمی فداکاری و خویشتن داری بعد از زن ارضاء شود . وقتی اول زن ارضاء شود تمایل جنسی مرد بیشتر میشود و می تواند براحتی خود را به اوج لذت برساند ولی وقتی مرد اول ارضاء شود زن او را ناتوان جسمی می بیند و تصور بر آن دارد که مردش به او در این لحظه توجه کمتری دارد و این مسئله می تواند باعث تاخیر و حتی عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نیز می‌تواند خود را ارضا کند. بهترین شیوه ارضا‌شدن، همزمانی آن بین طرفین است.
پس از اتمام رابطه از همسر خود روی برنگردانید، او را در آغوش گرفته و ببوسید و از او تشکر کنید!
اگر شربت یا خوراکی های دیگری را از قبل آماده کنید و پس از پایان رابطه نوشجان کنید نیز مفید است!

پیشنهاد ایلیاد
آرایش زیر شکم همراه با کلیپ

امیدواریم در این پست جواب سوال چگونه شوهر خود را تحریک کنیم را یافته باشید و برای شما مفید بوده باشد. نظر شما در این رابطه چیست؟ راهکاری خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید!

دیدگاه ها

  • billie 2020-03-29 :: 4:31 ب.ظ

    اولین و بهترین رمانی که تو این سبک خوندم همین رمان بوده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *