چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

cmbbszad
ب

چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

سینه زنان از نظر جنسی دارای اهمیت بوده و جز اعضای تحریک پذیر میباشد. انسان های نیز تنها گونه ای از پستانداران هستند که به علاقه به سینه زنان دارند. اگر شما نیز کنجکاو هستید تا بدانید چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند با وبسایت ایلیاد همراه باشید.

به گزارش بخش روابط زناشویی وبسایت ایلیاد به نقل از دو محقق که تلاش کرده اند زمینه های فرگشتی این موضوع را کشف کنند. در طی این تحقیقات به نتایج جالبی رسیدند و یکی از آنها این بود که انسان ها تنها گونه ای هستند که بدون باردار شدن نیز میتواند پستان هایشان بزرگتر شود و در زمان رابطه های جنسی تمرکز دائمی بر روی این عضو وجود دارد. توجه و علاقه به سینه زنان در هنر یک صدهزار ساله بشری کاملا آشکار است اما محققین معتقدند این تمرکز نه نتیجه یک فرهنگ ابزار ساز بر زن بلکه نتیجه انتخابی ژنتیکی میباشد.

نظریه تئوری در این زمینه وجود دارد که بر طبق آن چون پستان از بافت های چربی بسیاری تشکیل شده است برای نر ها علامتی بر سلامت ماده بوده است. همچنین این کشش و علاقه ارتباطی است که میان مادر و بچه از لحاظ عاظفی ایجاد میشود. نوزادان با مکیدن سینه مادر اعصابی را تحریک میکنند که موجب ترشح هورمونی به نام اکسی توسین در مغز مادر میشود. این هورمون فرایند جاری شدن شیر را تسهیل کرده و البته فعالیت های مهمتری دارد. از فعالیت های آن میتوان به ایجاد علاقه عاطفی اشاره کرد. در هنگامی که این هورمون در بدن مادر ترشح میشود تمرکز بیشتری را بر روی نوزاد خود کرده و در واقع به مرکز توجه او تبدیل میشود. همچنین در هنگامی که با دوپامین در مغز ترکیب میشود بو و صدا و حس لمس نوزاد را در مغز مادر با خاطره ای بسیار شیرین و پاداش دهنده حک میکند.

پیشنهاد ایلیاد
چرا مردها خیانت می کنند

بدین ترتیب هروقت یک مرد بالغ پستان های زنی را نگاه یا لمس کند آن خاطره شیرین محبت مادری زنده میشود. علاقه به پستان ها نه تنها یک انحراف جنسی نیست بلکه استفاده از یکی از پایه ای ترین مکانیسم های ایجاد علاقه عاطفی میباشد. همچنین لمس این عضو برای زنان نیز تحریک کننده و لذت بخش است. همانطور که شیر دادن به نوزاد برای مادر آرام بخش است. همچنین در طی یک بررسی ثابت شد که مردان بسیاری اولین عضوی از اندام زنان را که بررسی میکنند برجستگی های سینه است.

چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند

مردان چه نوع سینه هایی را دوست دارند؟

برخی سینه های بزرگ و برخی سینه های کوچک را دوست دارند. برخی سینه هایی به شکل سیب و برخی نیز سینه هایی به شکل گلابی را میپسندند. لزوما علاقه ی مشترکی در بین تمامی مردان وجود ندارد. زیبایی سینه های شما میتواند در چگونگی بها دادن به آنها باشد و یادتان باشد هر فرم سینه ای زیبایی های منحصر به فرد خود را دارد و صد البته در نظر نظاره گر آن نیز زیبا است.

چگونه سینه های خود را زیباتر و جذابتر کنیم؟

شاید برایتان جالب باشد داشتن روحیه ای شاد، خوشیبنی و متوزان بودن زمینه هایی برای داشتان سینه هایی زیبا و سفت است! دلیل این امر نیز بالانس هورمونی که از هیپوتالاموس کنترل میشود است. همچنین با جراحی نیز میتوان فرم و اندازه ی پستان ها را تغییر داد اما اینکار توصیه نمیشود. شما با مراعات قوانین ساده و مختصر و عدم سهل انگاری میتوانید سینه هایی زیبا داشته باشید. نور خورشید باعث سرطان سینه نمیشود اما بهتر است این قسمت از بدنتان را موقع آفتاب گرفتن بپوشانید زیرا پوست پستان ها بسیار حساس و آسیب پذیر میباشد و همچنین نور آفتاب تاثیر مخربی بر روی بافت پیوندی و فیبرهای الاستیک سینه ها دارد و موجب پیری زودرس آنها میشود.

پیشنهاد ایلیاد
روش های جذب پسران و عاشق کردن آنها

بستن سوتین در هر شرایطی مخصوصا اگر سینه های بزرگی دارید به شدت توصیه میشود زیرا با نبستن آن پس از مدتی شاهد افتادگی سینه های خود خواهید بود. مخصوصا اگر به ورزش های دو و پرشی و… علاقه مند هستید و آنها را انجام میدهید. البته در هنگام شنا بستن سوتین لزومی ندارد.

چرا برخی از مردان سینه های بزرگ و برخی سینه های کوچک دوست دارند؟

ما نتایج دو تحقیق را برای شما در رابطه با سایز سینه در نظر مردان منتشر میکنیم. در تحقیق اول مردانی که از نظر رفاع مالی و سطح اجتماعی در سطح پایین بودند علاقه ی بیشتری به سینه با سایز های بزرگ دارند و مردانی که از نظر رفاهی و مالی و سطح اجتماعی متوسط هستند علاقه به سینه های متوسط دارند. مردانی هم که سطح بالایی از نظر رفاهی و مالی و اجتماعی داشتند سینه های کوچکتر را بیشتر میپسندیدند. همچنین این علایق در هنگام گرسنگی تغییر میبابد! مردان در هنگام گرسنگی علاقه ی بیشتری نسبت به سینه های بزرگ نشان میدهند.

دلایل دیگری نیز در این رابطه وجود دارد که در آینده برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد. امیدواریم در این مطلب جواب سوال چرا مردان به سینه زنان علاقه دارند را گرفته باشید. نظرات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید.

پیشنهاد ایلیاد
چگونه شوهر خود را تحریک کنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *