خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی و واکنش گلاب آدینه

  ازدواج دوم مهدی هاشمی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی را برای شما اماده کرده ایم. ازدواج دوم مهدی هاشمی در چند روز اخیر در فضای مجازی توانسته سر و صدای بسیاری را ایجاد نماید. خصوصا اینکه برای این خبر ازدواج گلاب آدینه همسر سابق مهدی هاشمی نیز واکنش نشان داده و همین موضوع حواشی بیشتری را نیز ایجاد کرده است.

  ماجرای ستاره اسکندری در ترکیه به همراه فیلم

  ستاره اسکندری

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد ماجرای ستاره اسکندری را برای شما اماده کرده ایم. خانم اسکندری که از بازیگران توانای ایرانی می باشند و در تئاتر و تلویزیون و سینما سابقه فعالیت چندین ساله دارند و خواهر لاله اسکندی نیز می باشند به تازگی دچار دردسر جدید شده اند.

  در چند روز گذشته فیلمی از ستاره اسکندری در فضای مجازی منتشر شد که در فیلم نشان داده شده او در فروشگاهی در ترکیه می باشد و همچنین حجاب ندارد این موضوع توانست به سرعت جنجال بسیاری را به پا نماید.

  محمدعلی نجفی و ماجرای قتل همسر دومش

  محمدعلی نجفی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی  محمدعلی نجفی را برای شما اماده کرده ایم. محمدعلی نجفی متولد 23 دی ماه سال 1330 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه سیاسی می باشد. همچنین در سوابق کاری خود سمت وزری و همچنین شهدار تهران را نیز دارا می باشد.

  تصادف پورشه در اصفهان و حواشی آن

  تصادف پورشه در اصفهان

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد تصادف پورشه در اصفهان را برای شما اماده کرده ایم. تصادف پورشه در اصفهان که منجر به شکته شدن یک نر شده و جنجالی که دختر پورشه سوار به پا کرده است این روزها در فضای مجازی بسیار بحث برانگیز است که در ادامه مطلب را به صورت کامل بررسی خوایهم نمود.

  مهناز افشار و ماجرای حکم جلب او و ممنوع الخروجی

  مهناز افشار

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد دردسر مهناز افشار و اینکه چه شد تا توییت او به قتل طلبه همدانی منجر شد اماده کرده ایم. در نهایت حکم جلب وی صادر شد.

  تعطیلی مدارس 21 بهمن

  تعطیلی مدارس 21 بهمن

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعیه ای در مورد تعطیلی مدارس 21 بهمن را برای شما اماده کرده ایم.با توجه به اینکه روز 21 بهمن ماه سال 97 در بین تعطیلات قرار گرفته در این مورد وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای را صادر نموده است.

  بیوگرافی فن مارویک سرمربی احتمالی تیم ملی فوتبال ایران

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی فن مارویک را برای شما اماده کرده ایم. فن مارویک متولد 19 می 1952 در هلند می باشد. هم اکنون وی 66 سال سن دارد و طبق گفته ها ممکن است سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد.

   

  استوری بهداد سلیمی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال و حواشی آن

  بهداد سلیمی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد حواشی استوری بهداد سلیمی را برای شما اماده کرده ایم. بهداد سلیمی در پیج اینستاگرام خود یک استوری جنجالی را قرار داد که از بازیکنانان تیم ملی فوتبال به شدیدترین لحن انتقاد کرده بود.

  آشپز معروف ترکیه دخترش را کشت و تکه تکه کرد

  آشپز معروف ترکیه

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد در مورد آشپز معروف ترکیه اخباری را برای شما اماده کرده ایم. آشپز معروف ترکیه ای که به دلیل رقاص بودن دختر او را کشت و بدنش را تکه تکه کرد توسط پلیس ترکیه دستگیر شد.

  بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بسته حمایتی دولت و نحوه تعلق گرفتن آن را به کارگران سازمان و همچنین بازنشستگان آن بررسی خواهیم نمود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.