تعطیلی مدارس 21 بهمن

  تعطیلی مدارس 21 بهمن

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعیه ای در مورد تعطیلی مدارس 21 بهمن را برای شما اماده کرده ایم.با توجه به اینکه روز 21 بهمن ماه سال 97 در بین تعطیلات قرار گرفته در این مورد وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای را صادر نموده است.

  بیوگرافی فن مارویک سرمربی احتمالی تیم ملی فوتبال ایران

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی فن مارویک را برای شما اماده کرده ایم. فن مارویک متولد 19 می 1952 در هلند می باشد. هم اکنون وی 66 سال سن دارد و طبق گفته ها ممکن است سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد.

   

  استوری بهداد سلیمی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال و حواشی آن

  بهداد سلیمی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد حواشی استوری بهداد سلیمی را برای شما اماده کرده ایم. بهداد سلیمی در پیج اینستاگرام خود یک استوری جنجالی را قرار داد که از بازیکنانان تیم ملی فوتبال به شدیدترین لحن انتقاد کرده بود.

  آشپز معروف ترکیه دخترش را کشت و تکه تکه کرد

  آشپز معروف ترکیه

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد در مورد آشپز معروف ترکیه اخباری را برای شما اماده کرده ایم. آشپز معروف ترکیه ای که به دلیل رقاص بودن دختر او را کشت و بدنش را تکه تکه کرد توسط پلیس ترکیه دستگیر شد.

  بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بسته حمایتی دولت و نحوه تعلق گرفتن آن را به کارگران سازمان و همچنین بازنشستگان آن بررسی خواهیم نمود.

  تاریخچه بازی ایران و چین در جام ملت های آسیا

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بررسی سوابق بازی ایران و چین در جام ملت های آسیا را برای شما اماده کرده ایم. جام ملت های آسیا برای ایران به ایستگاه یک چهام نهایی رسیده و ایران در حالی به میدان می رود که قرار است به مصاف با چین با مربی سرشناسی چون مارچلو لیپی برود.

  قانون جدید بیمه شخص ثالث به همراه بررسی جزییات این طرح

  بیمه شخص ثالث

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد قانون جدید بیمه شخص ثالث را مورد بررسی قرار داده ایم. چند روزی ست که شایعاتی در مورد بیمه نامه شخص ثالث برای خودروها عنوان شده که به شدت همگان را به تکاپو انداخته در ادامه جزییات این طرح را بررسی خواهیم نمود.

  جزییات و شرایط معافیت سه خواهری سربازی از سوی سازمان نظام وظیفه

  معافیت سه خواهری سربازی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد  جزییات و شرایط معافیت سه خواهری سربازی را برای شما اماده کرده ایم. این شرط معافیت به تازگی از سوی سازمان نظام وظیقه در دی ماه سال 1397 عنوان شده است.

  جمال عرف کیست؟

  جمال عرف

  در این قسمت از مجله ی اینترنتی ایلیاد  مطالبی را از زندگی عرف برای شما آماده کرده ایم.  رحمانی فضلی وزیر کشور طی بررسی های انجام داده حکمی را صادر نمود که به موجب آن جمال عرف به مقاوم معوان سیاسی وزارت کشور نائل  شد.

  سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ مربوط به ارتش در کرج به همراه جزییات تکمیلی

  سقوط هواپیمای بوئینگ

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد در مورد سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ اطلاعاتی را جمع آوری نموده ایم. هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ که مربوط به ارتش جمهوری اسلامی ایران بود در روز 24 دی ماه 1397 در فرودگاه پیام کرج سقوط کرد و متاسفانه 15 نفر از خدمه ان که شامل 1 زن و 14 مرد بودند جان سپردند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.