ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

hemayat

بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بسته حمایتی دولت و نحوه تعلق گرفتن آن را به کارگران سازمان و همچنین بازنشستگان آن بررسی خواهیم نمود.

بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

 

در حال حاضر 2 میلیون و 600 هزار بازنشسته و از کار افتاده در این سازمان وجود دارد که حقوق زیر 3 میلیون تومان دریافت می کنند. این افراد واجد شرایط برای دریافت بسته حمایتی دولت می باشند. در مرحله اول به خساب این افراد 200 هزار تومان واریز شد.

ئ در مراحل بعدی مبالغ دیگری نیز واریز خواهد شد و چنان چه از قبل مقرر گردیده بود برای هر یک از این افراد مبلغ 600 هراز تومان در مجموع تعلق می گیرد که به صورت هر ماه 200 هراز تومان واریز می شود.

افرادی که مستمری بگیر هستند و دریافتی آنان زیر 3 میلیون تومان است و حتی اعضای خانواده ی او شاغل هستند و درامد دارند نیز مشمول دریافت بسته حمایتی هستند.

بسته حمایتی

سازمان تامین اجتماعی با فروشگاه های زنجیره ای مذاکراتی داشتند که 30 قلم جنس با برندهای مختلف باری انتخاب در اختیار مردم قرار گیرد که  به انتخاب خودشان باشد و کالایی به آنان تحمیل نشود.

در نهایت افرادی که شامل دریافت این بسته ها می شوند اما تاکنون هیچ دریافتی نداشتند نیاز است که برای پیگری به ادارات مربوطبه مراجعه نمایند.

پیشنهاد ایلیاد
استوری بهداد سلیمی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال و حواشی آن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *