ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تصادف پورشه در اصفهان و حواشی آن

tasadof

تصادف پورشه در اصفهان و حواشی آن

تصادف پورشه در اصفهان

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد تصادف پورشه در اصفهان را برای شما اماده کرده ایم. تصادف پورشه در اصفهان که منجر به شکته شدن یک نر شده و جنجالی که دختر پورشه سوار به پا کرده است این روزها در فضای مجازی بسیار بحث برانگیز است که در ادامه مطلب را به صورت کامل بررسی خوایهم نمود.

تصادف پورشه در اصفهان و حواشی آن

 

تصادف یک خودرو پورشه با پراید و 206 در اصفهان که در نهایت باعث به فوت یک نفر شد و همچنین خسارتات خودروها به جا ماند و پسر پورشه سوار که عامل اصلی تصادف بود نیز متواری شد.

این موضوع پس از مدتی بیشتر مورد توجه قرار گرفت که این حادثه از کورس یک دختر و پسر با دو پورشه منجر به فوت یک نفر می شود و ماجرا با ویدیو لو رفته ابعاد تازه ای می گیرد.

 

ماجرای تصادف

این نقل قول از یکی از شاهدان عینی می باشد که حادثه را دیده است:

یکی از راویان، ماجرا را اینطور در شبکه اجتماعی اش توضیح می دهد

ساعت 3 بامداد دو اتومبیل پورشه در خیابان کارگرد اصفهان در حال کورس گذاشتن با هم بودند که راننده یکی از آنها یک دختر جوان و یک پسر دیگر هم راننده اون یکی پورشه بوده است

پیشنهاد ایلیاد
استوری بهداد سلیمی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال و حواشی آن

سرعت پورشه ای که پسر رانندگی می کرده خیلی بالا بوده که در مسیر منحرف شده و با یک ماشین پراید به شدت برخورد می کند و علاوه بر  واژگونی منجر به مرگ راننده اش نیز می شود

در ادامه پورشه به علت شدت سرعت متوقف نمی شود و جلوتر با یک پراید توقیف کرده نیز برخورد کرد و موجب پرت ماشین بروی سقف یک 206 دیگر می شود

راننده تصادف کرده (پسره) بعد از این حادثه سریعا از ماشین پیاده شده و گوشی افتاده اش رو بر میداره و فرار می کند، اما همسایه ها اجازه نمی دهدد دختره بره و پلیس را مطلع می کنند.

در ادامه این حادثه یک ویدیو که توسط مردم حاضر در صحنه گرفته شد در فضای مجازی منتشر شد که گفته شده:

دختره صاحب ماشین در جواب یک نفری که می گوید داد نکش ادم کشتین؛ می گوید کشتیم که کشتیم دیه شو میدیم !  دختره وسط عربده کشیدن‌ هاش میگه حالا بابام میاد! آقا ميفهمين ؟ این ماشین کلی پولشه كجا میخواین ببرینش ؟!

در ادامه نیز گفته شده از یکی از ماشین ها 35 میلیون تومان پول نقد و 4 گوشی موبایل خارج شده و هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده که بنظر می رسد برای یکی از آقازاده ها باشد !

پیشنهاد ایلیاد
سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ مربوط به ارتش در کرج به همراه جزییات تکمیلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *