ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی و واکنش گلاب آدینه

ezdevaj-mehdi-hashemi

خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی و واکنش گلاب آدینه

ازدواج دوم مهدی هاشمی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی را برای شما اماده کرده ایم. ازدواج دوم مهدی هاشمی در چند روز اخیر در فضای مجازی توانسته سر و صدای بسیاری را ایجاد نماید. خصوصا اینکه برای این خبر ازدواج گلاب آدینه همسر سابق مهدی هاشمی نیز واکنش نشان داده و همین موضوع حواشی بیشتری را نیز ایجاد کرده است.

خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی و واکنش گلاب آدینه

 

در ابتدا خانم صادقی ویدیویی را منتشر نمود و در ان اعلام کرد همسر رسمی مهدی هاشمی است. در ادامه دختر مهدی هاشمی و گلاب و آدینه نورا پستی را در اینستاگرام منتشر نمود و اعلام کرد این خبر دروغ است و پدرم در حال حاضر د رکنار ما می باشد. اما در نهایت مهدی هاشمی با انتشار یک ویدیو حرف خانم صادقی را تایید نمود و اعلام کرد این اتفاق مدت ها پیش افتاده است.

 

 

بعد انتشار این ویدیو و عکس های دونفره آقای هاشمی و خانم صادقی، گلاب آدینه نسب به این خبر در اینستاگرام خود در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینطور جواب داد :

توجهی نکنید، ببینید و بخندید !

 

 

پیشنهاد ایلیاد
بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی

ازدواج دوم مهدی هاشمی

خبر ازدواج دوم مهدی هاشمی

 

این خبر که در رسانه ای شدن آن هیچ سایت و شخصی نقش نداشته حالا به تیتر یک با عنوان افشاگری ازدواج دوم مهدی هاشمی تبدیل شده است

اما واقعیت اینست که خود خانم صادقی این خبر را اعلام کرده و در فضای مجازی آنرا به اشتراک گذاشته است و گفته است مدت ها سکوت کرده بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *