دانلود رمان بابا لنگ دراز پی دی اف – Baba Leng Deraz

  دانلود رمان بابا لنگ دراز

  دانلود رمان بابا لنگ دراز

  رمان بابا لنگ دراز یک رمان زیبا میباشد که به نگارش درآمده است. ژانر رمان بابا لنگ دراز دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان بابا لنگ دراز به ادامه مطلب مراجعه کنید.

  لینک های دانلود رمان بابا لنگ دراز

   

  دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

   

  بخش هایی از رمان بابا لنگ دراز

  خلاصه داستان:

  همانطور که می دانید انیمیشن بابا لنگ دراز که در تلویزیون پخش شد. مخاطب های بی شماری را از سرتاسر جهان جذب خود کرد.

  خلاصه پارت اول رمان بابا لنگ دراز

  رمان بابا لنگ دراز نیز ، یکی دیگر از رمان های مشهور در جهان است که در ایران نیز سر و صدای بسیاری بر پا کرده است. این رمان نیز البته یکی دیگر از آن دسته رمان هایی است که اقتباس های هنری آن بیش از خودرمان شهرت دارد. بابا لنگ دراز یکی از مشهور ترین کارتون های سریالی در جهان است که در ایران نیز دارای هوادارن بسیار می باشد و درست مانند آن شرلی خاطرات چندین نسل را در دل خود داراست.

  دانلود رمان بابا لنگ دراز

  اما بعد ، باید به این نکته اشاره کنیم که این رمان ، یکی از متفاوت ترین رمان هایی است که در بازار کتاب ادبیات داستانی آن هم در حوزه ی  ادبیات کودک و نوجوان ارائه شده است. این کتاب یک ساختار متفاوت ، طرح ریزی بدیع و یک گستردگی محتوایی را شامل است که باعث خاص شدن این کتاب و همچنین قرار گیری در زمره ی برترین کتاب های جهان شده است.

  دانلود رایگان رمان بابا لنگ دراز

  “چهارشنبه های اول هر ماه ، از جمله روزهایی بود که همیشه کلی استرس را همراه خود داشت. جون که باید کلی کارها را جمع و جور می کردیم و بعد هم کلی سعی میکردیم تا که مراسم را برگزار کنیم و آخرش هم فردایش که می شد ، همه چیز را فراموش می کردیم. این ماجرا برای امروز و فردا هم نیست. مدتهاست که چهارشنبه های اول ماه ما این طور می گذرد.

  رمان بابا لنگ دراز

ارسال دیدگاه

سریال غنچه های زخمی قسمت 346 سیصد و چهل و ششم – ‏ghonchehaye zakhmi ۳۴۶ مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.