دانلود رمان بازمانده پی دی اف – Bazmande

image_2019_6_15-20_14_55_708_O76

دانلود رمان بازمانده پی دی اف – Bazmande

دانلودرمان بازمانده

دانلود رمان بازمانده

رمان بازمانده یک رمان زیبا میباشد که به نگارش درآمده است. ژانر رمان بازمانده دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان بازمانده به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک های دانلود رمان بازمانده

دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

*

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

بخش هایی از رمان بازمانده

 

خلاصه داستان:

هستی و نیستی ،زندگی کجاست؟من گم شده ام یا پیدا؟
نمی دانم،عقل حکم مرگ می¬دهد،
دل، دستور ادامه .
شاید تمامش خواب باشد

نور، چشمانم را به بستن وا می داشت.باز هم ماه بازی اش گرفته بود،ستاره ها نیز چشمک می زدند، شاید هم مقصر خورشید بود. از روزی که زمین نابود شد، همگی آواره شدیم در سر تاسرفضا.
فضایی که حالا برایم خانه ای تازه شده بود،خبری از ماشین ها نبود،ولی کایرون های پرنده یا فضا پیما هایی که برای حمل و نقل استفاده می شدند گزینه مناسبی بود.
پس از فاجعه هرکدام به سیاره ای فرستاده شدیم. شاید هم تبعید شدیم. قیامت شده بود، به سبکی نوین،خبری از بهشت و جهنم نبود. اینجا فقط باید فرار می کردی،می ترسیدی و درد می کشیدی ،مرگ را دیدیم ولی روحمان به پرواز در نیامد،اینجا دیگر آن زمین مهربان و بی وفای ما نبود،اکسیژنی وجود نداشت ولی باز هم نفس کشیدیم،آنلان ها هم محاصره مان کردند اما باز هم زنده ماندیم….نه،ماندم…!
راست می گویند، انسان ها سخت جان تر از این حرف ها هستند،با وجود تمام دردسر ها باز هم راضی به از بین رفتن نمی شدند،اما تقدیری که برای آن ها رقم خورده بود، قصد از بین بردنشان را کرده بود.
من پیش تر ها به تقدیر اعتقادی نداشتم ،اما وقتی که مقاومت می کنی،می جنگی و تمام تلاشت را به کار می بندی تا زنده بمانی و دست آخر راهی جز تسلیم نداری،چه کسی می تواند مقصر باشد جز همان تقدیر معروفی که زندگی را بدتر از دوزخ کرد برای ما؟انسان ها هنوز اما هستند..

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان ویدیا از فریده بانو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *