دانلود رمان بیابان تاتارها پی دی اف – Desert Tartars

دانلود رمان بیابان تاتارها پی دی اف – Desert Tartars

دانلود رمان بیابان تاتارها  دینو بوتزاتی

دانلود رمان بیابان تاتارها

رمان بیابان تاتارها  یک رمان زیبا میباشد که توسط  دینو بوتزاتی نوشته  و توسط سروش حبیبی ترجمه و منتشر شده است. ژانر رمان بیابان تاتارها در دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان تاتارها  به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

لینک های دانلود رمان بیابان تاتارها

 

دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

*

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

دانلود فایل ePub برای آیفون،سیستم عامل ios

*

بخش هایی از رمان بیابان تاتارها

 

رشته ای از کلمات بود که دروگو از تشخیص آنها عاجز بود و با نغمه ای بی پایان به هم پیوند می خورد، حرف زدن ضمن پاسداری اکیدا ممنوع بود چه رسد به ترانه خواندن.

جووانی وظیفه داشت که او را برای این گناه مجازات کند. اما به سرما و سختی حرمان جوان فکر کرد و دلش به حال او سوخت. از چند پله ای که به ایوان زیرین می رفت پایین رفت و آهسته سرفه ای کرد تا سرباز را از آمدن خود آگاه کند.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان افسونگر

 

دانلود رمان بیابان تاتارها با فرمت های pdf , apk , ios

دو سالی گذشت. جووانی دروگو شبی در اتاقش خوابیده بود. بیست و دو ماه گذشته و هیچ خبری نشده بود اما او در انتظار خود استوار مانده بود. گفتی زندگی قرار بود نسبت به او نرمی خاصی نشان دهد. اما بیست و دو ماه مدت کمی نبود و حوادث بسیاری ممکن بود روی دهد. در بیست و دو ماه خانواده های تازه ای ممکن بود پدید آیند و بچه هایی زاده شوند و حتی زبان بگشایند، کافی است زنی زیبا پیر شود و دیگر هوسی در سینه ای بیدار نکند.

 

دانلود رایگان رمان  بیابان تاتارها

روز بعد جووانی دروگو فرمانده پاسداران پاسگاه جدید بود. این پاسگاه قلعه کوچک دور افتاده ای بود و سه ربع ساعتی تا قلعه فاصله داشت و بر قله کله قندی تپه ای سنگی بر بیابان تاتارها مسلط بود و مهم ترین پاسگاه شمرده می شد و از پاسگاه های دیگر دور بود و پاسداران آن وظیفه داشتند که در صورت بروز خطری قلعه را آگاه کنند.دروگو شامگاه به فرماندهی شصت نفر سرباز از قلعه خارج شد. عده سربازان نسبتا زیاد بود، زیرا پاسگاه شامل ده پست بود و تیم آتشبار توپخانه نیز بود که توپچی می خواست نخستین بار بود که دروگو از گردنه پا فراتر می گذاشت و عملا هم اکنون در آن سوی مرز بود.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان نقطه آخر خط پی دی اف - Noghte Akhare Kaht

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *