دانلود رمان لولیتا پی دی اف – Lolita

دانلود رمان لولیتا پی دی اف – Lolita

دانلود رمان لولیتا  ولادیمیر ناباکوف

دانلود رمان لولیتا

رمان لولیتا  یک رمان زیبا میباشد که توسط ولادیمیر ناباکوف نوشته  و اکرم پدرام نیا آن را ترجمه و منتشر کرده است. ژانر رمان لولیتا در دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان لولیتا  به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک های دانلود رمان لولیتا

دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

*

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

دانلود فایل ePub برای آیفون،سیستم عامل ios

*

بخش هایی از رمان لولیتا

خواهر بزرگ مادرم، سیبل که زن پسرعموی پدرم شد و او بعد ولش کرد، نزدیکترین عضو خانواده ی من بود و بر این اساس دایه ی من و خدمتکار مجانیخانهی ما شد. یکی بعدها به من گفت که عاشق پدرم بود، اما پدرم از آنهایی بود که یک دقیقه عاشق بود و دقیقه ی دیگر فارغ. خاله سیبل را به رغم سختگیری های شدیدش نسبت به بعضی چیزها، خیلی دوست داشتم.شاید میخواست به وقتش از من زن مرده ی بهتری از پدرم بسازد. خاله سیبل چهرهای رنگ پریده داشت و دور چشمهای نیلیاش صورتی بود.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان ایستادگی پی دی اف - The Stand

 

دانلود رمان لولیتا با فرمت های pdf , apk , ios

به همین دلیل زندگی بزرگسالی ام در اروپا به گونهای شگفت انگیز دوگانه بود.

به ظاهر با شماری از زنان این کرهی خاکی که پستانهایی مانند کدو یا هلو داشتند،رابطهای مثلا طبیعی داشتم؛ و در پنهان سوخت تنور جهنمی شهوتم، نیمفتهای در گذر بودند و چون بزدل و قانونمند بودم، بهواقع، هرگز جرئت نزدیک شدن به آنها را نداشتم.

زنانی که اجازهی بهرهوری از آنها را داشتم، دواهای تسکین بخش بودند. حالا دیگر دارد باورم میشود که احساسی که از جماع طبیعی (با نیمفت)به دست آورده ام درست مثل همانی بود که مردان گندهی عادی در معاشرت با جفتهای گندهی عادیشان در آن ریتم همیشگی که جهان را پیش میبَرد، به دست می آورند.

مشکل این است که آن آقایان برداشتی از نشئهی منحصربه فرد هوسانگیزِ بودن با نیمفت را نداشتند و من داشتم.

 

دانلود رایگان رمان لولیتا

باری، همیشه از خود پرسیده ام که این نیمفتها سرانجام چه شدند؟

در این دنیای علت و معلولهای پیچیده و سخت، آیا ممکن است تپشهای پنهانی ای را که از آنهادزدیدم بر آیندهشان تاثیری گذاشته باشد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *