دانلود رمان گرگ بیابان پی دی اف – Wolf of Desert

دانلود رمان گرگ بیابان پی دی اف – Wolf of Desert

دانلود رمان گرگ بیابان هرمان هسه

دانلود رمان گرگ بیابان

رمان گرگ بیابان  یک رمان زیبا میباشد که توسط هرمان هسه نوشته  و توسط قاسم کبیری ترحمه و منتشر شده است. ژانر رمان گرگ بیابان در دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان گرگ بیابان  به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

لینک های دانلود رمان گرگ بیابان

 

دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

*

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

دانلود فایل ePub برای آیفون،سیستم عامل ios

*

بخش هایی از رمان گرگ بیابان

 

دعوتش را رد نکردم. در اتاق پذیرائی اش که عکس ها و اثاثیه از مد افتاده ای داشت برایم چای آورد و همانجا مختصری با هم حرف زدیم. او با همان مهربانی خاص خویش از گوشه هائی از زندگی و افکار من سر درآورد، البته بدون آنکه عملا سئوالی بپرسد و با دقت تمام به اعترافات من گوش کرد و در عین حال مثل زن های فهمیده که حالتی مادرانه دارند و به خطاهای جزئی مردان اهمیتی نمی دهند او هم به آنچه که من می گفتم زیاد اهمیت نمی داد.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان بچرخ تا بچرخیم پی دی اف - becharkh ta becharkhim

 

دانلود رمان گرگ بیابان با فرمت های pdf , apk , ios

وقتی که این حرف را می زد صورتش عجب زیبائی و الوهیتی پیدا کرده بود! در چشمهایش غمی آشنا آرام و نمایان موج می زد به نظر می آمد که این چشم ها هر رنجی را که بشود تصورش را نمود تحمل کرده و به آنها تن در داده بودند. لب هایش با اشکال سخن می گفت انگار که چیزی مانع از هم گشودنشان می شد گوئی که سرمازدگی شدید صورتش را کرخ کرده بود اما در میان لب ها و در گوشه دهان جائی که نوک زبانش گاهگاهی سرک می کشید.

 

دانلود رایگان رمان گرگ بیابان

زیرا اوضاع برای من و تو یک جور است ، زیرا من هم درست مثل تو تنها هستم ، زیرا من هم چون تو نه به زندگی و مردم و خویشتن علاقمندم و نه تحمل سر کردن با آنها را دارم. همیشه تعداد قلیلی از این افراد هستند که حداکثر توقع را از زندگی دارند، معهذا نمی توانند با حماقت و ناهنجاریش به سازش برسند.با حیرت تمام فریاد زدم: ( تو، تو! رفیق حرف تو را می فهمم. هیچ کس حرف ترا بهتر از من نمی فهمد. با این وجود تو برایم معمائی هستی.)

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان آشوب مغز پی دی اف - Ashoobe Maghz

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *