دانلود رمان عابر بی سایه

Aber-bi-sayeh

رمان عابر بی سایه

دانلود رمان عابر بی سایه

رمان عابر بی سایه یک رمان زیبا به قلم زینب ایلخانی میباشد که هم اکنون میتوانید این رمان عاشقانه و هیجانی را با فرمت های pdf و apk برای موبایل های اندروید، آیفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی ایلیاد دریافت کنید.

 

خلاصه رمان عابر بی سایه

نویسنده رمان در رابطه با خلاصه ی آن اینگونه نوشته است: «رسومات کهنه و متحجر یک قبیله، مرا از دل تمدن بیرون کشید و حال من اسیر امپراطوری بزرگ تو! خانی و جان شده ای… سرزمین وودم را با یک شبیخون به تاراج ببر و قلبم تنها غنیمت این جنگ! قسم میخورم تسلیم تسلیمم… درنگ نکن با عشق بتازان و بیا… .»

 

بخش هایی از متن رمان عابر بی سایه

مستانه میر*ق*صیدم اصلا آن روزها معنی ناراحتی و نگرانی براى من فقط در امتحان ها و تصادف ماشینم خلاصه میشد؛ چه میدانستم آینده برایم از درد و نگرانی تعبیر بهترى خواهد داشت؟! دومین مهمانی بود که سوشا با جمع ما همراه میشد در این یک ماه آشناییمان همه چیز خوب پیش رفته بود هرچند که بعضی از رفتارهایش اصلا با مزاج و فرهنگم سازگار نبود سوشا با تیپ و استایل خاص مورد توجه دخترهاى مهمانی بود انصافا خوش هیکل، خوش پوش و قابل بود؛ فرم صورت مردانه اش با چشم هاى قهوه اى روشنش و درشتش و پوست گندم گون ترکیب مقبولی از او ساخته بود. در حال روشن کردن سیگارش با آن فندک عجیب اژدهایش که با زن مزین شده بود نزدیکم شد، زیر لب و با حرص گفتم:  امشب یک پاکت کشیدی فکر کنم!

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان عمارتی برای عاشقی پی دی اف - Mansion for the lover

 

لینک های دانلود رمان عابر بی سایه

دانلود با فرمت pdf

دانلود با فرمت apk

1

برنامه همرفیقبرنامه همرفیق مطلب تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *