رمان عابر بی سایه

  دانلود رمان عابر بی سایه

  رمان عابر بی سایه یک رمان زیبا به قلم زینب ایلخانی میباشد که هم اکنون میتوانید این رمان عاشقانه و هیجانی را با فرمت های pdf و apk برای موبایل های اندروید، آیفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی ایلیاد دریافت کنید.

   

  خلاصه رمان عابر بی سایه

  نویسنده رمان در رابطه با خلاصه ی آن اینگونه نوشته است: «رسومات کهنه و متحجر یک قبیله، مرا از دل تمدن بیرون کشید و حال من اسیر امپراطوری بزرگ تو! خانی و جان شده ای… سرزمین وودم را با یک شبیخون به تاراج ببر و قلبم تنها غنیمت این جنگ! قسم میخورم تسلیم تسلیمم… درنگ نکن با عشق بتازان و بیا… .»

   

  بخش هایی از متن رمان عابر بی سایه

  مستانه میر*ق*صیدم اصلا آن روزها معنی ناراحتی و نگرانی براى من فقط در امتحان ها و تصادف ماشینم خلاصه میشد؛ چه میدانستم آینده برایم از درد و نگرانی تعبیر بهترى خواهد داشت؟! دومین مهمانی بود که سوشا با جمع ما همراه میشد در این یک ماه آشناییمان همه چیز خوب پیش رفته بود هرچند که بعضی از رفتارهایش اصلا با مزاج و فرهنگم سازگار نبود سوشا با تیپ و استایل خاص مورد توجه دخترهاى مهمانی بود انصافا خوش هیکل، خوش پوش و قابل بود؛ فرم صورت مردانه اش با چشم هاى قهوه اى روشنش و درشتش و پوست گندم گون ترکیب مقبولی از او ساخته بود. در حال روشن کردن سیگارش با آن فندک عجیب اژدهایش که با زن مزین شده بود نزدیکم شد، زیر لب و با حرص گفتم:  امشب یک پاکت کشیدی فکر کنم!

   

  لینک های دانلود رمان عابر بی سایه

  دانلود با فرمت pdf

  دانلود با فرمت apk

ارسال دیدگاه

دانلود سریال ممنوعه قسمت 10 دهم – Serial mamnooe ۱۰ مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.