دانلود رمان افسونگر

  دانلود رمان افسونگر

  رمان افسونگر یک رمان بسیار زیبا نوشته ی هما پور اصفهانی میباشد که در سبک عاشقانه و اجتماعی نوشته شده است. هما پوراصفهانی نویسنده خوب ایرانی است که در رابطه با این رمان توضیحاتی داده است و گفته است لوکشین این رمان را شهر لندن، کشور انگلستان در نظر گرفته است به دلیل اینکه خیلی مسائل در آنجا بازتر است اما سعی شده شخصیت ها خلق و خوی مشابه ایرانی ها داشته باشند و حتی در بخش هایی از رمان وقتی لوکشین عوض میشود این تفاوت ها به وضوح قابل نمایش است. جهت دانلود رمان عاشقانه افسونگر با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید.

   

  خلاصه رمان افسونگر

  رمان در رابطه با دختری به نام افسون ی امیلی واتسون است که با برادرش زندگی میکند و از قضا برادرش او را اذیت میکند. افسون پس از آشنایی با دنیل تصمیم میگیرد با او زندگی کند اما چیزی از این مسئله به برادش نمیگوید تا اینکه اتفاقاتی برای آنها می افتد و… .

   

  بخش هایی از متن رمان افسونگر

  آب دهنم رو تند تند قورت می دادم تا بلکه این بغض لعنتی دست از سر گلوی بیچاره ام برداره … من موندم چرا خسته نمی شه !همینطور هر صبح تا شب و هر شب تا صبح توی گلوی من جا خوش کرده !می دونه من سرتق تر از این حرفام که بذارم بشکنه ولی بازم از رو نمی ره …صدای داد بلند شد:

  – امیلی …مُردی؟ سریع خم شدم و در کابینت درب و داغون رو باز کردم …خدایا از این خونه متنفرم …همه جاش پر از سوسک و کثافته …هر چی هم می شورم انگار نه انگار !خدایا من از سوسک بدم می یاد ! چرا نمی میرم؟ صدای فردریک اینبار بلند تر از قبل بلند شد: – امیلی !!!بیام تو اون آشپزخونه هلاکت می کنم … می دونستم راست می گه …در این مورد دروغ تو کارش نبود …سریع شیشه آبجو رو برداشتم درشو به سختی باز کردم و گذاشتم توی سینی …لیوان بزرگی هم که فکر کنم یک لیتری بود گذاشتم کنارش و از آشپزخونه چهار متری که تقریبا شبیه دخمه بود زدم بیرون …هال خونه هم دوازده متر بیشتر نداشت …یه جورایی حس خفگی تو اون خراب شده بهم دست می داد . فردریک لم داده بود روی کاناپه رنگ و رو رفته و با چشمای خونبارش نگام می کرد …زیر لب زمزمه کردم: – دائم الخمر بدبخت … دادش بلند شد…

   

  لینک های دانلود رمان افسونگر

  دانلود رمان افسونگر با فرمت pdf : جهت دانلود کلیک کنید

ارسال دیدگاه

دانلود رمان استاد و دانشجودانلود رمان استاد و دانشجو پی دی اف – Ostad o Daneshjo مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.