دانلود رمان اسیر دزدان دریایی

  دانلود رمان اسیر دزدان دریایی

  رمان اسیر دزدان دریایی یک رمان عاشقانه به قلم ساحل میباشد. این رمان روایتگر داستان سوفیا دختر اشراف زاده ای است که درحال شنا کردن در رودخانه میباشد و دیوید، اورا میبیند و برای به دست آوردنش حریص میشود و… . جهت دانلود رمان اسیر دزدان دریایی با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید.

   

  خلاصه رمان اسیر دزدان دریایی

  رمان اسیر دزدان دریایی در رابطه با سوفیا و دیوید است. سوفیا دختر اشراف زاده ای است که وقتی در رودخانه شنا میکند، دیوید اورا میبیند و برای به دست آوردنش حریص میشود و… .

  این دختر ثروتمند در طول داستان هنگامی که با پدر ثروتمندش همسفر میشود، توسط دزدان دریایی ربوده میشود تا از طریق آن اخاذی کنند اما رئیس آنها خواب دیگری برای این دختر دیده است… .

   

  این رمان هم اکنون در حال تایپ بوده و نسخه ای از آن منتشر نشده است. در ادامه میتوانید بخش هایی از متن این رمان را بخوانید.

   

  بخش هایی از متن رمان اسیر دزدان دریایی

  سوفیا:
  آب خنک حس عالی بهم میداد، به ساحل رودخونه نگاه کردم که ندیمه هام با نگرانی ایستاده بودن و لباس هام دستشون بود.
  – شماهم بیاین دخترا خیلی خنک و عالیه
  – خانم… خواهش میکنم برگردین، اگه کسی شمارو ببینه چی؟!
  – انقدر جوش نزن کتی، کسی این اطراف نیست
  اینو گفتم و به طرف میانه رودخونه رفتم. آب تا زیر گردنم رسیده بود. چقدر خنک و زلال. کتی و مگی ندیمه های دو قلوی من بودن اما همیشه میدونستن از پس من برنمیان، نه اونا و نه هیچکس دیگه. حتی پدرم لرد آنسل از پس کوچک‌ترین بچه اش و تنها دخترش، سوفیا بر نمی اومد.

  آروم خندیدم که حرکت نی های کنار رودخونه نظرمو جلب کرد… . دقیق نگاه کردم انگار یه نفر اونجا بود و به سمت من می اومد. من با دیدن دوتا چشم آبی خیره بهم هل خوردم. آب تا جایی بالا بود که بدنمو بپوشونه اما… .

   

  لینک های دانلود رمان اسیر دزدان دریایی

  به زودی

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 3٫90 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

آشپز معروف ترکیهآشپز معروف ترکیه دخترش را کشت و تکه تکه کرد مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.