دانلود رمان بغض بی پناه

  دانلود رمان بغض بی پناه

  رمان بغض بی پناه رمانی به قلم خاطره کامروا در سبک عاشقانه و هیجان انگیز میباشد. هم اکنون میتوانید این رمان را با فرمت های های pdf, apk, epub برای موبایل اندروید، آیفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی ایلیاد دریافت کنید. اگر علاقه مند به رمان عاشقانه و هیجان انگیز هستید پیشنهاد میکنیم با مراجعه به ادامه مطلب و دانلود رمان بغض بی پناه از خواندن آن لذت ببرید!

   

  خلاصه رمان بغض بی پناه

  داستان در رابطه با دختری به نام عسل است، دختری لجباز و یک دنده که بدون رضایت خانواده اش برای کار وارد درمانگاه زندان میشود و در آنجا پرستار شهصی کهنه مرد مرموز و مبهم زندان میشود. شخصیت پیچیده و گنگ رامتین حجت، عسل را جذب خودش میکند و بذر عشق را در قلب غزل میکارد… . در همین حسین سرگرد تیرداد که دلبخاته ی عسل و دشمن دیرینه رامتین حجت است برای از بین بردن این مرد وارد ماجرا میشود و… .

   

  بخش هایی از متن رمان بغض بی پناه

  قطرات سمج اشک هام که یکی پس از دیگری روی گونه هام می غلطیدند . بدو معطلی با حرص پسشون زدم و بغض سیب شده ی بیخ گلوم رو به زحمت فرو دادم . لجباز شده بودم تحمل این همه دلتنگی و بی خبری من رو از پای در آورده بود . دلتنگی لجباز ترین حس دنیاست هر چقدر براش توضیح بدی بیشتر پاهایش را به فرش دلت می کوبه. گریه میکنه، بهانه می گیره ، نق میزنه، خسته می شه و خوابش می بره اما امان از لحظه ای که بیدار بشه. داغ دلش تازه تر می شه بیچاره دلم…. مغموم تر از همیشه چشم هام رو بستم و افکارم رو از هر چی حس بد و بیهوده بود تهی کردم. با یک حرکت پتوی پیچیده شده ی دورم رو باز کردم و تلو تلو خوران به سمت پنجره رفتم . سرگیجه های تنهاییم تموم وجودم رو از پای در آورده بود . همین روزهاست که غوطه ور شدن در خیال گذشته دیوونه م کنه… .

   

  لینک های دانلود رمان بغض بی پناه

  دانلود با فرمت pdf

  دانلود با فرمت apk

  دانلود با فرمت epub

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

متن بیوگرافی تلگرام عاشقانهمتن بیوگرافی تلگرام عاشقانه مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.