دانلود رمان هبوط

hobot

دانلود رمان هبوط

دانلود رمان هبوط

رمان هبوط یک رمان عاشقانه، اجتماعی و غمگین به قلم فاطمه حیدری میباشد که شما میتوانید آنرا با فرمت های pdf, apk, epub, jar از مجله ی اینترنتی ایلیاد دریافت کنید. اگر علاقه مند به رمان عاشقانه غمگین و اجتماعی هستید رمان هبوط را از دست ندهید.

 

خلاصه رمان هبوط

رمان هبوط در رابطه با دختری به نام رایحه است که هفت سال پیش، از گذشته اش فرار کرده است و حالا با آشنایی با آدمهایی تازه سعی دارد آدم جدیدی بشود و خود قبلی‌اش را کاملا به فراموشی بسپارد. او به خانه ی مادر بزرگ المیرا میرود، خانه ای امن اما با آدم هایی خطرناک! آدم هایی که میتوانند خطر عاشق شدن را برای او به وجود بیاورند!

 

بخش هایی از متن رمان هبوط

دستها..دستها خیلی مهم بودند! دستها کارهای بزرگی انجام میدادند! دستها اشپزی میکردند، ساختمان میساختند، دستها قاتل هم میشدند! اما یک کار مهم داشتند، از همه مهمتر، دستها نوازش میکردند! دستهایی بین موهایم بود اما من حالم خوش نبود!

همینجا بودم، میان حجم ملحفه های سرررمه ای و طییی ،کنار کسرری که یک هفته بیشررتر نبود میشررناختما، بازی خنده داری بود یکنفر میاید و تو در مقابلا سپر میاندازی،چون فکر میکنی دارویت اینبار در این ادم پنهان مانده! اخرش میبینی..نه…همه مردها دروغند..دارو جای دیگریسرررت! میبینی ین هاجر دنبال سراب میدوی..

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان مسخ عسل پی دی اف - Maskhe Asal

ین یک بت سرررد و بی روب به انتهای شررب واب های طییی خیره شررده ام و فکر میکنم در همین لحظه چه کسرری میداند که من دقیقا در کدام طبقه جهنم دارم تقاص پس میدهم؟ از کجا می واهند بفهمند پیک سررره این خیابان بن بسررت، نوک این اسررمان خراش در چه گهی دسررت و پا میزنم و دسررتم از این ل*ج*نزار بیرون مانده…

لینک های دانلود رمان هبوط

دانلود با فرمت pdf

دانلود با فرمت apk

دانلود با فرمت epub

دانلود با فرمت jar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *