دانلود رمان حصار تنهایی من

hesare-tanhayie-man

دانلود رمان حصار تنهایی من

دانلود رمان حصار تنهایی من

دانلود رمان حصار تنهایی من یک رمان زیبا به قلم پری بانو میباشد که در سبک اجتماعی و عاشقانه نوشته شده است. هم اکنون میتوانید این رمان زیبا را با فرمت های pdf, apk, epub, jar با لینک مستقیم از مجله اینترنتی ایلیاد دریافت کنید. جهت دانلود رمان حصار تنهایی من و خواندن این رمان عاشقانه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

خلاصه رمان حصار تنهایی من

داستان در رابطه با دختری به نام آیناز میباشد که بر خلاف بقیه رمان ها، نه زیبایی افسانه ای دارد که زبان زد خاص و عام باشد، نه پول و ثروتی که پسرها برایش دست و پا بشکنند و نه حتی عزیز دردونه ی پدرش است! دختری با قیافه معمولی از همین جامعه که پدرش در کمال ناباوری اورا به طلبکارهایش میدهد و مسیر زندگی آیناز به سمتی میرود که خودش فکرش را هم نمیکرد… .

 

بخش هایی از متن رمان حصار تنهایی من

مامانم شونه هامو تکون داد و صدام میزد:آنی…آنی… -هووم.. -هووم چیه ؟پاشو ببینم …مگه نمیخوای بری خیاطی ؟ با شنیدن اسم خیاطی چشمامو باز کردم وسیخ نشستم و گفتم: ساعت چنده؟ -هشت ونیم .. -وای مامان چرا بیدارم نکردی ؟ بلند شدم و از اتاق اومدم بیرون مامانم پشت سرم اومد و گفت:خودمم تازه بیدار شدم تا تو دست و صورتتو بشوری صبحونه رو حاضر میکنم دستشوی رفتن و دست و صورت شستنم شیش دقیقه طول کشید سریع به اتاقم رفتم و دستی به موهای فرفریم کشیدم و با یه کش مو بالا بستمش کمد لباسیمو باز کردم هر چی دم دستم بود پوشیدم به ساعت نگاه کردم هشت و چهل دقیقه بود یعنی تا نه میرسیدم ؟ عمرا اگه برسم …کیفمو برداشتم از اتاقم اومدم بیرون مامانم با یه لقمه به دست از اشپزخونه اومد بیرون وگفت:بگیر این لقمه رو تو راه بخور دل ضعفه نگیری لقمه رو از دستش گرفتم به سمت در حیاط میدویدم که مامانم صدام زد:با دمپایی کجاداری میری؟ به پام نگاه کردم دیدم به جای کفش دمپایی پامه لقمه رو چپوندم تو دهنم با دهن پر و اعصبانیت گفتم: امروز حتما نسترن حکم اخراجمو میزاره کف دستم مامانم خندید و گفت: اون اگه میخواست اخراجت کنه تا الان کرده بود کفشامو پوشیدم و خودمو با دو به ایستگاه اتوبوس رسوندم چند دقیقه ای منتظر موندم …به ساعتم نگاه کردم هشت و چهل و هفت دقیقه بود دیگه بیشتر از این نمیتونستم منتظر بمونم چند قدمی از ایستگاه فاصله گرفتم …دستمو برای چند تا ماشین بلند کردم که با سرعت نوراز کنارم رد میشدن اعصابم داشت خورد میشد باید به نسترن زنگ میزدم که دیر میام وگرنه تا خود صبح باید به بازجویاش جواب میدادم گوشیو از کیفم برداشتم مشغول گرفتن شماره نسترن بودم که یه پراید جلو پام ترمز کرد … گوشمو گذاشتم تو جیب مانتوم سرمو خم کردم دیدم یه پسر جونی با قیافه زمختی …که ته ریشش دیگه درحد ریش بود..عینک افتابیشو گذاشته بود بالای سرش یه ادامس هم تو دهنش بود که مَلچ و ملوچ میکرد دندونای زردش به زیبای به نمایش گذاشته بود …صدای اهنگش اونقدر بلند بود که هر که هرکری رو شنوا میکرد…همین جور که نگاش میکردم گفت: -؟کجا میرید خوشکل برسونمت کمرمو راست کردم خاک تو سر خوشکل ندیدت بکنن.. خدا قربون رحمتت برم این کی بود اول صبحی به ما دادی نمیدونستم سوار بشم یا نه… همیشه مامانم میگفت به غیر از تاکسی سوار ماشین دیگه ای نشو منم که تا الان حرفشو گوش کردم یه امروزو بی خیال حرف مامان می شم یه نفسی کشیدم توکل برخدا کردم و سوار شدم … خدایا خودمو دست تو سپردم ا ز قدیم هم گفتن لنگه کفشی در بیابان نعمت است ولی این برای من غضبه …

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان تژگاه پی دی اف - tezhgah

 

لینک های دانلود رمان حصار تنهایی من

دانلود با فرمت pdf

دانلود با فرمت apk

دانلود با فرمت epub

دانلود با فرمت jar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *