دانلود رمان جدال پر تمنا

  دانلود رمان جدال پر تمنا

  رمان جدال پر تمنا یک رمان بسیار زیبا در سبک عاشقانه و اجتماعی میباشد که به قلم هما پوراصفهانی نگاشته شده است. این رمان زیبا دارای 584 صفحه میباشد. داستان رمان روایتگر بین یک دختر مسیحی و پسر مسلمان است که با یکدیگر تصادف میکنند و… . این رمان زیبا را میتوانید از وبسایت ایلیاد با دو فرمت pdf و epub دریافت کنید. اگر علاقه مند به خواندن رمان عاشقانه هستید این رمان را از دست ندهید.

  خلاصه رمان جدال پر تمنا

  رمان روایتگر داستان یک دختر مسیحی است که در اولین روز دانشگاه با یک پسر تصادف میکند و همین تصادف موجب ایجاد بحث و دعوا بین این دو میشود. به صورت اتفاقی دخترک قصه با خواهر راننده‌ی ماشین در دانشگاه دوست های صمیمی میشوند و… .

   

  بخش هایی از متن رمان جدال پر تمنا

  جلوی آینه تند تند موهامو با یه دست کردم تو و با اون دستم سعی کردم کلاسورم رو زیر بغلم نگه دارم … از زور هیجان داشتم خفه می شدم … موهای بلوطی رنگم مدام از زیر دستم فرار می کردن و باز می افتادن بیرون … با حرص گفتم:
  – مثل موی گربه! آخرم همین روز اولی اخطار می گیرم …
  داشت دیرم می شد … زدم از خونه بیرون … خدا رو شکر که مامی رفته بود با دوستاش باغ پاپا هم نبود … تکلیف وارنا هم که مشخص بود دیگه … همیشه خونه خودش بود … ما رو آدم هم حساب نمی کرد … مانتوی بلند سورمه ای پوشیده بودم با مقنعه مشکی و شلوار تنگ مشکی … کفش های عروسکی مشکی و سورمه ای و کیف کوله پشتی جین … سوئیچ ماشینمو برداشتم و از در زدم بیرون … گل خوشگلم وسط حیاط پارک شده بود … پاپا برای قبولیم توی دانشگاه خریده بود … دانلود رمان جدال پرتمنا وارنا هم از همون روزی که گرفتمش اینقدر باهام کار کرد که الان یه پا راننده شده بودم … نشستم پشت فرمون و در رو با ریموت باز کردم … صدای زنگ موبایلم بلند شد … گوشی رو از توی کوله ام در آوردم و راه افتادم … اسم آرسن افتاده بود روی گوشی … پسر دوست پاپا، آقای سرکیسیان … گوشی رو گذاشتم در گوشم و گفتم:
  – به به آرسن به سلامت باد … چطوری برادر؟

   

  لینک های دانلود رمان جدال پر تمنا

  دانلود با فرمت pdf

  دانلود با فرمت epub

ارسال دیدگاه

دانلود رمان خیابانی به نام ترسدانلود رمان خیابانی به نام ترس پی دی اف – Khiayabi Be Name Tars مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.