دانلود رمان مومیایی

mumiai

دانلود رمان مومیایی

دانلود رمان مومیایی

رمان مومیایی یک رمان زیبا به قلم پگاه میباشد که هم اکنون میتوانید این رمان عاشقانه و اجتماعی را با فرمت های pdf, apk, epub از مجله اینترنتی ایلیاد با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت کنید و از خواندن آن لذت ببرید.

 

خلاصه رمان مومیایی

رمان مومیایی قصه جنایت هاست. جنایت پشت جنایت، حماقت ها، سادگی ها و باختن‌های هر روزی منوتو و قصه‌ی اشتباهاتی جبران ناپذیر… .

 

بخش هایی از متن رمان مومیایی

آخرین بشقابی را که خشک می کنم و توی کابینت می گذارم، پایانی می شود بر میهمانی خستتته کننده و عذاب آور امشب. دست هایم را از دو طرف می کشم و از آشپزخانه بیرون می روم. کمرم درد می کند، اما وقت چندانی ندارم، ساعت شماطه دار صفر را نشان می دهد. ساعت صفر را! قلبم ضربان می گیرد، از این که همه چیز خراب شود و همه نقشه هایم بر باد رود، عرق بر صورتم می نشیند. به اتاق می روم. کمد را باز می کنم و به چمدانم خیره می شوم.

چمدانی که زیر انبوهی از وسایل مخفی شده. لبم را به دندان می گیرم تا بغضی که حتی وجود هم ندارد، نشکند به پذیرایی برمی گردم و روی مبل می نشینم و چشمم را می بندم و اجازه می دهم زندگی ام مثل یک فیلم از ابتدا استارت بخورد و از مقابل اعصاب بینایی ام عبور کند. معده ام منقبض می شود. مایع ترشی را که به گلویم هجوم می آورد قورت می دهم و منتظر می مانم تا پاندول ساعت یک ضربه بنوازد. آنگاه، وقتی که یک ساعت از ساعت صفر می گذرد، پالتو و شالم را می پوشم و چمدانم را با احتیاط توی راهرو می گذارم و نگاهم را دور سالن می چرخانم و وقتی که از مرتب بودن همه چیز مطمئن می شوم، چراغ را خاموش می کنم و در را آهسته می بندم و می روم.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان سرنوشت بی رحم پی دی اف - Sarneveshte Bi Rahm

هوا می خواهم دانه های درشت برف روی صورتم می نشیند. سمند زرد کمی آن طر تر ایستاده و راننده پیاده می شود و چمدان نه چندان بزرگم را توی صندوق عقب می گذارد دستانم را توی جیب های بزرگم فرو می برم و سرم را بالا می گیرم. چراغ های خاموش خانه! خانه ام را از نظر می گذرانم و لبخندی به سردی همین هوای زمستانی می زنم. برف پنبه مانند توی چشمم می نشیند. دستم را روی صورتم می کشم. هوا سرد شده. تمام هواها سرد شده اند و من، پرنده ی همیشه متنفر از سرما، امشب کوچ می کنم شاید آخر مسیرم به قشلاق نرسد اما…

 

لینک های دانلود رمان مومیایی

دانلود رمان pdf

دانلود رمان apk

دانلود رمان epub

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم.

 

ایمیل :

 

تلگرام پشتیبانی سایت

 

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، علامه جنوبی، ساختمان علامه

هدف مجله اینترنتی ایلیاد

مجله اینترنتی ایلیاد در سال 1396 شروع به فعالیت کرده است، بزرگترین هدف مجموعه ایلیاد کمک به ارتقاء سطح فرهنگی و پر کردن ساعات خالی مردم خوب کشورمون با فعالیت های فرهنگی شاد و متنوع و افزایش زمان مطالعه می باشد. 

گواهی نامه های اعتباری ایلیاد