دانلود رمان استاد اشتباهی

ostad-eshtebahi

دانلود رمان استاد اشتباهی

دانلود رمان استاد اشتباهی

رمان استاد اشتباهی یک رمان عاشقانه و طنز بسیار زیبا به قلم محبوب .ت میباشد. این رمان هم اکنون در حال تایپ بوده و در کانال تلگرام منتشر میشود اما شما میتوانید جهت خواندن و دریافت این رمان با مجله اینترنتی ایلیاد همراه باشید.

 

خلاصه رمان استاد اشتباهی

رمان داستان دختری را روایت میکند که مادرش را در چهارده سالگی از دست داده است و با پدر معتادش زندگی میکند. یک شب او تصمیم به فرار میکرد و از قضا با مردی آشنا میشود که نیازمند دختری به زیبایی اوست تا نقش نامزدش را برای مادرش بازی کند و… .

شاید در نگاه اول داستان رمان کلیشه ای به نظر برسد، اما برای دوست داران این سبک از رمان های همخونه‌ای، اجتماعی، عاشقانه و طنز یکی از بهترین رمان هایی است که میتوانند بخوانند.

بخش هایی از متن رمان استاد اشتباهی

نمیدونستم شب رو کجا بمونم، سکوت کوچه و خیابون بدتر من رو میترسوند.

لعنتی! ضربه ای به بطری پلاستیکی جلوی پام زم که بطری توسط پایی متوقف شد.

نگام روی کفش های مردونه ثابت موند و آروم آروم بالا اومد. با دیدن پسر جوونی که به طرز عجیبی نگام میکرد، ترس تموم وجودم رو فرا گرفت.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان عشق یه طرفه یمنا پی دی اف - Esghe Yektarafe Be Yamna

نکنه میخواست من رو بدزده؟ تو همین افکار بودم که حواسم پرت شد و وقتی به خودم اومدم، دیدم رو زمین و هوا معقلم!

جیغ کشیدم و دستو پا میزدم که جلوی دهنم رو گرفت و گفت: بسه دیگه مثل الاغ جفتک میندازی! نمیخوام بکن…
به من میگفت الاغ؟؟؟؟ خودشو نمیگه مثل یه حیوون نجیب من رو بلند کرد! حرفشو کامل نکرد و دوباره گفت: نمیخوام اوقاتتو تلخ کنم که کوچولو فقط میخوام بیای خونه ی ما و یه مدت نقش نامزدم رو بازی کنی، همین!

با تعجب بهش خیره شدم که من رو انداخت تو یه ماشین شاسی بلند. خواستم در رو باز کنم و فرار کنم که درارو قفل کرد و کامل به سمتم برگشت:

ببین بچه، من از خیلی وقت پیشه دنبالتم. سراغتو از هم محله ایات گرفتم و فهمیدم شرایط زندگیت خوب نیست، همین امشبم که از خونتون فرار کردی! کجارو داری بری؟

به نفعته که با من راه بیای، چون من همه چی بهت میدم. سرپناه و لباس و…
کلا تامینت میکنم خرجشم راه اومدن با منه!

شروع کردم به فکر کردن. من جایی برای موندن نداشتم و این یه فرصت خوب محسوب میشد. لااقل از بی پناهی بهتر بود.

همه چیو راست میگفت اما یه سوال ذهنم رو بدجور ذهنم رو درگیر کرده بود. چرا من؟

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان شراکت اجباری

سوالم رو به زبونم آوردم: چرا من؟

در حالی که ماشینش رو روشن میکرد، گفت: میدونستم الان اینو میپرسی، گفتم که خیلی وقته دنبالتم و یهو چشمم رو گرفتی، چون کاملا به قیافت میخوره یه دختر اروپایی و لاکچری باشی و من برای نقشه م به یه دختر اروپایی نیاز دارم، فقط برای یه مدت طولانی!

حرفی نزدم و خیره شدم به رو به روم. راست میگفت، از بچگی مامانم بهم میگفت دخترخارجی. از سرخستگی، خمیازه ای طولانی کشیدم و گفتم: الان باید چی کار کنم؟

نیم نگاهی به من انداخت و دوباره به رو به رو خیره شد.
-امشب که هیچی، مثل یه بچه ی خوب تشریف میبری تو اتاقی که برات آماده کردم و فردا باهم حرف میزنیم!

یا امام زمان! یا اسطوخدوس! من باید با این گوریل احمق تو یه خونه خالی اونم ساعت 1 نصف شب درست شب جمعه تنها میبودم؟ از کجا معلوم تو فکرش نقشه ی دیگه ای نداشته باشه و ایناهمش یه بازی باشه؟

-نترس، من تو خونه ی کوچیک روبه روی
باغ میخوابم و باهات هیچ کاری ندارم!

لامصب! از کجا فکرمو خوند؟ با دهنی باز و چشای مبهم نگاش کردم که گفت: مثل احمقا نگام نکن، فردا عصر مامانم میاد و تو باید بدونی چی کار کنی! امشب بخاطر شوکی که بهت وارد شده کاریت ندارم اما فردا صبح زود بلند میشی و کارارو انجام میدیم!

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان خوابگاه پی دی اف - Khabgah

چشم غره ای رفتم و خواستم جواب بی نزاکتیشو بدم، اما همون موقع دری بزرگ و چوبی باز شد و همونطور که دهنم رو برای حرف باز کرده بودم، با دیدن عمارت رو به روم، فکم رسید به زمین!

 

لینک های دانلود رمان استاد اشتباهی

پس از تکمیل شدن رمان قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *