دانلود رمان پرنسس قلعه

preanss-ghale

دانلود رمان پرنسس قلعه

دانلود رمان پرنسس قلعه

رمان پرنسس قلعه یک رمان عاشقانه زیبا به قلم زهره شعرباف میباشد که هم اکنون میتوانید آنرا از مجله اینترنتی ایلیاد با فرمت pdf برای گوشی های موبایل اندروید، آیفون، کامپیوتر و لپ تاپ دریافت کنید. اگر علاقه مند به این سبک رمان هستید پیشنهاد میکنیم حتما رمان پرنسس قلعه را مورد مطالعه قرار دهید. از خواندن آن پشیمان نخواهید شد! جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

خلاصه رمان پرنسس قلعه

داستان رمان در رابطه با دختری به نام شهرزاد است که به دلیل تهیه مواد توسط پدر معتادش به فردی فروخته میشود اما خریدار، بهزاد پسری مغرور است که… .

 

بخش هایی از متن رمان پرنسس قلعه

کت اسپرت مشکی رنگم رو تنم کردم.ادکلن تلخم رو به گردن مچ دستام زدم.سویچ ماشینم رو برداشتم و بدون بردن محافظ یا راننده سوار ماشینم شدم وبه راه افتادم. جلوی ویلای اَردوان توقف کردم و چندتا بوق زدم. چندی نگذشت که دوتا از نگهبان ها در رو باز کردن و بهم سلام کردن. ماشین رو داخل ویلا بردم وازش پیاده شدم. نگاهی به باغ سرسبز اردوان انداختم این عمارت با این همه جلال شکوه باز هم خوف ناک و خفه کننده بود. یکی از نگهبان ها به سمتم اومد و گفت:سلام خیلی خوش اومدید…آقا منتظرتون هستن. به تکون دادن سر اکتفا کردم و داخل سالن ویلا شدم. راهم رو به طرف اتاق کار اردوان سوق دادم. به اتاقش که رسیدم بدون در زدن داخل شدم. به محض ورودم چیزی رو دیدم که سالهاست دیگه مشاهده اش برای من عادی شده بود. دختر نیمه برهنه ای باموهای بلوند طلایی رنگ، توی بغل اردوان نشسته بود و داشتن از یکدیگر کام می گرفتن. با دیدن من توی چهارچوب در ازهم فاصله گرفتن. اردوان خیلی ریلکس گفت:عه اومدی؟ هیچی نگفتم و همونطور بهش نگاه کردم. اردوان رو کرد به دختره که نگاهش میخ من بود -کاترینا عزیزم تو برو توی اتاقم تا من بعدا بیام. بعدم چشمکی حواله کاترینا کرد. وقتی کاترینا داشت از اتاق می رفت بیرون خیلی نامحسوس طوری که اردوان متوجه نشه دستش رو نوازش گرانه به کمرم کشید،بعد از اتاق خارج شد اگه اردوان اونجا نبود، گردنش رو خرد می کردم. نگاهی به اطراف اتاق کار اردوان انداختم. هیچ از اتاقش خوشم نمی اومد،همه جا سفید بود به طوری که رنگ روشنش چشمم رو اذیت می کرد. آروم روی مبل رو به روی میزش نشستم که اردوان گفت:چی میخوری؟ به پشتی مبل تکیه دادم و سعی کردم خشمم رو مهار کنم

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان بغض تنهایی پی دی اف - Boghze Tanhaii

 

لینک های دانلود رمان پرنسس قلعه

دانلود با فرمت pdf

(سایر فرمت ها در صورت درخواست توسط کاربران در بخش نظرات اضافه خواند شد.)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *