دانلود رمان محیار پی دی اف – Mahyar

image_2018_12_20-0_38_39_57_hGQ-300×300

دانلود رمان محیار پی دی اف – Mahyar

دانلود رمان محیار آیلین آریانمهر

دانلود رمان محیار

رمان محیار یک رمان زیبا میباشد که به قلم آیلین آریانمهر به نگارش درآمده است. ژانر رمان محیار دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان محیار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک های دانلود رمان محیار

دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر

*

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

بخش هایی از رمان محیار

 

خلاصه داستان:

هیچ وقت ، حتی تا به این سن زن پدرمو ندیدم! هیچسراغیم نمیگیرم! پدرم هیچ وقت این و بهم نگفت اما من خوب میفهمم که زنش نمی خواست من باهاشون زندگی کنم و پدرم هم اون رو به من ترجیح داد… خیلی تلخه مگه نه؟ بگذریم… کسی چه میدونه شاید یه برادر یا خواهرم داشته باشم خخخخخ! به کلی پدرم رو فراموش کردم چون اون همیشه مشغول کاراش بودو کمتر به من سر میزد ؛ میدونی این موضوع تو مخ هیچ کَس نمیره که مگه آخه میشه یه نفر تو دنیا حتی واسه یک سال هم با پدرش هم خونه نشده باشه! آره ممکنه ، من کسیم که تاحالا با پدرم تو یک خونه زندگی نکردم… منم با تجربه های خودم و نصیحت های پدربزرگم بزرگ شدم و زندگیرو درک کردم. سالگی پدربزرگم فوت کرد و واقعا برام سخت بود ، زندگی تو خونه ایی که توش کلی با پدربزرگم خاطره دارم ۱۹ بعد ، با تنها حامی زندگیم! پس تصمیم گرفتم یه خونه واسه خودم بگیرم که به لطف حساب بانکیم ، که پدرم همیشه پرش می کرد ، واسه خودم ی خونه دستو پا کردم! خیلی بچه بودم و خیلی زود بود واسه مستقل شدن ؛ اما من بخاطر غرور شدیدی که داشتم هیچ وقت به خونه پدرم برنگشتم و تنهایی رو ترجیح دادم… منو پدرم شاید در ماه یکبار همدیگرو اونم اتفاقی تو شرکت ببینیم!

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان تقاص اشتباهی پی دی اف - Taghase Eshtebah

من از بچگی زیاد بابامو دوست نداشتم چون به هیچی اهمیت نمی داد جز کارش! و این موضوعِ ازدواجش باعث شد رابطم باهاش به کلی بهم بریزه و تا به الان هیچ حسی بهش ندارم ؛ جز اینکه رئیس شرکتم باشه. اونم درگیر زندگیش بود. ولی این دو سه سال انگار یادش اومده که پسری ام داشته و همش سعی میکنه بهم نزدیک بشه و من هربار با سردی ازش فاصله میگیرم . جوونی و بچگی من ، پدر…هیچ وقت بهم برنمیگرده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *