دانلود رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد پی دی اف – Nilofar Abi Nemimirad

image_2019_1_25-21_24_30_304_o4p-300×300

دانلود رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد پی دی اف – Nilofar Abi Nemimirad

دانلود رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد ویدا منصوری

دانلود رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد

رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد یک رمان زیبا میباشد که به قلم ویدا منصوری به نگارش درآمده است. ژانر رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک های دانلود رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

بخش هایی از رمان نیلوفر آبی نمی‌ میرد

 

خلاصه داستان:

در کوچه پس کوچه های خیالم، میان اقاقی ها و یاس های عاشقی من، تو را می بینم و خودم را، دست هایمان قفل شده در هم قدم می زنیم به سوی خانه کاه گلی و ساده ی عشق…
تو شعر عاشقانه می خوانی، من خیره نگاهت می کنم. چشم های تو زمزمه دوستت دارم می کنند و من سرخوش می خندم.

قسمتی از رمان :
با سوز سردی که سردی اش تا اعماق وجودم نفوذ کرد نگاهم رو از چهره پارک گرفتم. زانو هام رو بغل کردم و سرم روی زانو هام گذاشتم. نگاهم به سمت خواهرکم که تو سرسره ی سرد خوابیده بود کشیده شد. خس خس سینه اش می گفت حال ریه هاش خوب نیست و اخطار می داد که زودتر باید کاری کنم. آهی کشیدم و هم زمان پالتو کهنه و وصله دارم رو از تنم کندم، خم شدم و پالتو رو، روی صورتش انداختم.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان شوهر غیرتی من پی دی اف - shohare Gheyratiye Man

دوباره به جای قبلی ام برگشتم، زانو هام رو بغل کردم و درون خودم مچاله شدم. حالا سردی و بی رحمی باد تیز زمستان رو بهتر حس می کردم.
تو این زمستان سیاه و بی رحم تا کی می شد دووم آورد؟

هر لحظه و هر بار که سر انگشت هام کرخت تر می شد، هر بار که غول سرما بی رحمانه تازیانه ای سرد به تن خسته ام می زد، هر بار که نگاهم به سمت آنا می رفت بیشتر و بیشتر پی به بی کسی ام می بردم و ناخواسته ذهنم به چند روز گذشته پر می کشید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *