دانلود رمان گل های مریم پی دی اف – Golhaye Maryam

image_2019_1_20-20_9_15_435_mQo

دانلود رمان گل های مریم پی دی اف – Golhaye Maryam

دانلود رمان گل های مریم حمیرا خالدی

دانلود رمان گل های مریم

رمان گل های مریم یک رمان زیبا میباشد که به قلم حمیرا خالدی به نگارش درآمده است. ژانر رمان گل های مریم دسته رمان های عاشقانه می باشد. شما دوستان همیشگی هم اکنون میتوانید این رمان را در مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های مختلف دریافت کنید. جهت دانلود و خواندن رمان گل های مریم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک های دانلود رمان گل های مریم

دانلود فایل Apk مخصوص سیستم عامل اندروید

*

بخش هایی از رمان گل های مریم

 

خلاصه داستان:

در ویلای بزرگ به آرومی بصورت اتوماتیک باز شد. با ذوق پا تند کردم و وارد باغ شدم. با اشتیاق تمام باغ رو از نظر گذروندم. همه جای باغ سرسبز و پر بود از درخت و البته انواع گل های زیبا. محو اون باغ بزرگ و زیبا شده بودم و آروم آروم جلو می رفتم توی عمرم همچین چیزی رو از نزدیک ندیده بودم همش توی فیلما این همه قشنگی و زیبایی یک باغ رو دیده بودم ولی اینجا محشر بود. نفس عمیقی کشیدم حتی هوای اینجا فرق داشت تمیز و عالی. چشمم افتاد به پسری که توی یکی از آلاچیق های باغ نشسته بود و داشت کتاب می خوند، ذوقم رو پنهون کردم و لباسمو مرتب کردم و توی جلد مغرور خشک خودم فرو رفتم و به سمت پسر راه افتادم. پسر که صدای پام رو شنید از جاش بلند شد و به سمتم اومد: سلام خوش اومدین ببخشید شما؟
لبخند کم رنگی زدم.
-سلام من رژان پورمند هستم. قرار بود که در هفته سه یا چهار بار به باغ و گل خونتون سر بزنم.
پسر تک خنده‌ی کرد و گفت: بله خوش اومدین ببخشید من بار اول شما رو میبینم برای همین نشناختمتون من سینا رحیمی هستم. بفرمایید همراهم بیایید تا باغ و گل خونه رو نشونتون بدم.

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان عابر بی سایه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *