دانلود رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

sarfa-jahat-inke-kharfahm-shi

دانلود رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

دانلود رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی یک رمان بسیار زیبا به قلم آوین میباشد که در سبک اجتماعی و عاشقانه میباشد. هم اکنون میتوانید رمان عاشقانه و اجتماعی صرفا جهت اینکه خرفهم شی را از مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های pdf. apk, epub, jar برای موبایل اندروید و آیفون و کامپیوتر و لپ تاپ دریافت کنید.

 

خلاصه رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

داستان رمان رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی در رابطه با دختری به نام ساراست که هشت سال قبل خانواده اش را از دست داده و هم اکنون با خانواده دایی خود زندگی میکند و سال آخر دبیرستان میباشد. او به دلیل رفتارهای آزار دهنده پسردایی اش تصمیم میگیرد از آنها جدا شود و مستقل زندگی کند… .

 

بخش هایی از متن رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

گوشی رو توی دستم میچرخوندم . این پیشنهاد چه قدر ذهنمو درگیر خودش کرده بود .باید همه چیزو در نظر میگرفتم . تو دوراهی بدی گیر کرده بودم . میتونستم غرق در ارامش ظاهری و پول و در عین حال با تحمل فرشاد عوضی زندگی کنم ویا میتونستم یه کم کرکره ی غروره رو بکشم پایین و مستقل شم و از نگاه های ترحم امیزدایی ورفتار های سرتا پا تحقیر زن دایی هم نجات پیدا کنم . به نظرم راه دوم عاقلانه تر بود . هرکاری از نظر من برای نجات پیدا کردن از دست فرشاد عاقلانه میومد. مسءله ای که اینجا وجود داشت این بودکه نکنه از تو تله ی اول با بود . فقط یه ۵۴:۰۱ ولی نه بهش نمیومد نگاهی به ساعت مچی ام انداختم ساعت …کله پرت شم تو تله ی دومی ربع وقت داشتم. حالا میمردی بگی تا وقتی که دلم میخواد میتونم فکر کنم بعدم خیلی شیک و مجلسی یه کارت بدی دستم بگی هر موقع تصمیمتو گرفتی با این شماره تماس و بگیر؟؟؟ الا هنوز قبول نکرده اوامر اقا شروع شده وای به حال الان که دیگه قبول کردم . قبول کردم؟اره دیگه چی کار کنم در به در دنبال یه کار درست درمون با جای خواب و غذا و امکان درس خوندن و ادم خوب می گشتم حالا که خودش کاملا اتفاقی هوس کرده یه اوانسی چیزی ۱ دوباره یه نگاه به ساعتم کردم …بهم بده ردش کنم؟حالا درسته اون مورده اخرو نداره ولی ما بقیش که حله دقیقه مونده بود.نگاهی به عکس مامان بابا انداختم دستمو گذاشتم روی قران کوچیکی که به صورت اویز به گردنم انداخته بودم .بسم الله ی گفتم و شماره رو گرفتم
-.…الو سلام اقای

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان شیرینی اسیری پی دی اف - Shiriniye Asiri

 

لینک های دانلود رمان صرفا جهت اینکه خرفهم شی

دانلود با فرمت pdf

دانلود با فرمت apk

دانلود با فرمت epub

دانلود با فرمت jar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *