دانلود رمان شاه ماهی

  دانلود رمان شاه ماهی

  رمان شاه ماهی یک رمان زیبا به قلم عاطفه منجزی میباشد که به تازگی، هفتیم سری از آن نیز چاپ شده است! رمان در سبک اجتماعی و عاشقانه نوشته شده است، اگر علاقه مند به رمان عاشقانه هستید، رمان شاه ماهی از عاطفه منجزی را از دست ندهید. در ادامه با مجله اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا با رمان شاه ماهی و عاطفه منجزی بیشتر آشنا شوید. 

   

  خلاصه رمان شاه ماهی

  داستان در رابطه با ماهنوش غفاری، زنی جوان و شاگرد استاد تقوی است. کامران یکی از دوست داران ماهنوش است. وقتی استاد تقوی از جانب کامران از ماهنوش خواستگاری میکند، او بدون اینکه نام خواستگار واقعی اش را بداند جواب رد میدهد و با فردی به نام بهروز ازدواج میکند. بهروز داستان عشق کامران به ماهنوش را میداند و نقشه نابودی وی را میکشد. در طی سال ها ماهنوش، مادر، فرزند و همسرش بهروز را از دست میدهد و در اثر اتفاقی هنگامی که صدو بیست ملیون تومان بدهی دارد، با کمک پیرزنی به قید ضمانت آزاد میشود و کامران نزد او میرود و حوادث پشت پرده را برایش بازگو میکند، بدین ترتیب آنها زندگی جدیدی بایکدیگر شروع میکنند… .

   

   

  عاطفه منجزی که متولد اردیبهشت ماه 1345 در شهر مسجد سلیمان، از پدری بختیاری و مادری اصفهانی است. او 13 کتاب را تا کنون منتشر کرده است و دو کتاب نیز به زودی منتشر خواهد کرد. کتاب شاه ماهی از عاطفه منزجی، دارای حق نشر بوده و تنها راه دریافت آن خرید از کتاب فروشی هاست. این کتاب توسط نشر علی به چاپ رسیده است.

   

  لینک های دانلود رمان شاه ماهی

  دانلود رمان شاه ماهی با فرمت pdf

  متاسفانه مجله اینترنتی ایلیاد قادر به انتشار این رمان نیست، لطفا نسخه فیزیکی آنرا از کتاب فروشی ها خریداری نمایید.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

دانلود رمان سرنوشتی در مهدانلود رمان سرنوشتی در مه پی دی اف – Sarneveshti Dar Meh مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.