دانلود رمان ویار

  دانلود رمان ویار

  رمان ویار یک رمان عاشقانه، اجتماعی زیبا به قلم دریا دلنواز میباشد که هم اکنون میتوانید از مجله ی اینترنتی ایلیاد با فرمت های pdf, epub, apk برای انواع گوشی های اندروید، آیفون، کامپیوتر و لپ تاپ دریافت کنید. اگر به رمان عاشقانه و اجتماعی علاقه دارید پیشنهاد میکنیم رمان ویار را از دست ندهید.

   

  خلاصه رمان ویار

  رمان ویار داستان زندگی دختری به نام ساغر را روایت میکند که دو برادر بزرگتر و پدر و مادری به شدت متعصب دارد اما بر خلاف خانواده‌اش بسیار شیطون است و کودک درون فعالی دارد. دوست و همکار یکی از برادرهایش به نام عطا که پسری مذهبی است اما به اندازه‌ی خانواده اش خشک نیست از او خواستگاری میکند و او جواب بله به او میدهد و… .

   

  بخش هایی از متن رمان ویار

  پیدا نمیشه… دیشد کجا گذاشدتمش؟…از در که اومدم اول کیفمو پرت کردم اون گوشه ی اتاق… بعد همینطور که داشتم دگمه های مانتومو باز میکردم رفتم سمت کمد… مانتومو که درآوردم گذاشتم همونجا…دیگه… آهان…شلوارمم درآوردم تا کردم گذاشتم تو کشو…
  مقنعه امم که زیر تخد دته… ای خدا…الان دیرم میشه… پس این جورابای من کجاست…؟ _ساغر بیددددا دیرم میشه…سدددآغر… وای همینم مونده بود صدای این دربیاد… _عزیز دل ساغر اومدم. بدایدد میرفتم سددرا اتداق خودش…جورابدای من یدا لنگده به لنگن یا بو میدن…همون یه دونه خوب بود که تازه شددسددته بودمش و یه دیروز پوشددیده بودم…به مامان بگم غرش درمیاد چرا جورابای کثیفو میندازم تو کشو… در اتاق و نیمه باز کردم…راهروی خونه رو نگاه کردم…کسی نبود…یواشکی و طوری که از پایین کسددی نبینتم به سددمت اتاق دو برادر عزیز تر از جانم رفتم… گوشمو چد دسبوندم به در…سر و صدایی نمی اومد… آروم دسددتگیره رو پایین دادم …سددامان هنوز خواب بود…لحافو تا خرخره رو سرش کشیده بود و از این بابت خیال منم راحت کرده بود…. آسده آسده به سدمت کشدو لباسش رفتم…بی سر و صدا بیرون کشیدمش و با اولین جفت جورابی که دیدم نیشدم تا بناگوشدم باز شد…همونجا جفتشو پام کردم…با اینکه به پام بزرگ بود و یه جورایی داشددت در می اومد اما خ چاره ی دیگه ای هم نداشتم… _ساغر پس کجایی؟

   

  لینک های دانلود رمان ویار

  دانلود با فرمت pdf

  دانلود با فرمت apk

  دانلود با فرمت epub

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.