انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود

Rozi-ke-tekrar-shavad
ب

انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود

انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود

اگر شما نیز از آن دسته دانش آموزانی هستید که در نوشتن انشا مشکل دارید، یا ایده ای برای نوشتن انشا ندارید نگران نباشید! امروز در مجله ی اینترنتی ایلیاد چندین انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که شما میتوانید از آنها استفاده کنید و همچنین با ایده گرفتن از آنها انشاهای بسیار خوبی بنویسید و نمره ای عالی در این درس بگیرید. جهت خواندن انشاها با ما همراه باشید.

انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود (انشای اول)

در زندگی هر انسانی، روزهای خوب و بد بسیاری وجود دارند. البته اگر به مفهوم اتفاقات به دو چشم بد و خوب نگاه کنیم فارغ از اینکه هیچ بد و خوب مطلقی وجود ندارد و همه چیز بستگی به نوع نگاه ما دارد! بسیاری انسان ها دوست دارند روزهای خوب گذشته در زندگی اشان تکرار شود، اما من اینطور فکر نمیکنم. آیا تا به حال به رود و مرداب دقت کرده اید؟! آب رودها هیچوقت نمیگندد و کثیف نمیشود اما مرداب ها معمولا آب های گندیده ای دارند.

دلیل شفاف و تمیز بودن آب رودها حرکت کردن آنها و لذت بردن از مسیر است، اما اگر رودی بخواهد در یک جا توقف کند و هر روزش در آنجا تکرار شود، مسلما تبدیل به گندآب خواهد شد و همین نیز دلیل حس بد من نسبت به تکرار روزهای گذشته است. من ترجیح میدم به جای تکرار روزهای خوب گذشته، روزهایی به خوبی آنها و یا حتی بهتر از آنها بسازم تا رود زندگی من نیز نگندد! برای مثال اگر شخصی روز متولد شدن فرزندش، بهترین روز زندگی‌اش باشد، میتواند با ساختن یک روز بهتر در همان تاریخ تولد فرزندش، حس های خوب گذشته را تکرار کند و حتی حس های بهتری نیز بسازد.

پیشنهاد ایلیاد
شعر دانی که چرا دار مکافات شدیم

پس بهتر است به جای تکرار، سعی در بهتر کردن و پیشرفت داشته باشیم و روزهای بهتری را برای خودمان بسازیم!

 

انشا در مورد روزی که دوست دارم تکرار شود

انشای دوم:

زندگی مجموعه‌ای از روزهای خوب، روزهای بد و یا حتی روزهایی است که بی حس میشویم و بد خوبی برایمان وجود ندارد. روزهای خوب هر فردی میتواند در زندگی متفاوت باشد و شاید حتی برخی بهترین روز زندگی خود را نبینند! برای مثال شخصی میگوید: «روز خوب من، روزی است که فقر به طور کامل نابود شود و دیگر هیچ محرومی در هیچ کجای دنیا وجود نداشته باشد» خواسته ی این شخص، اصلا عجیب یا نشدنی نیست زیرا زمین پر از منابع و ثروت است که میتوان به همه ی انسان ها به طور برابر از آن بخشید. اما متاسفانه سیاست ها و پولدارهایی که همه چیز را فدای خود میکنند راضی به واقعی شدن چنین روزهایی نیستند. اما اگر چنین روزی در گذشته وجود داشته، من نیز دوست دارم آنروز ها تکرار شوند و اینبار، دیگر اکثریت فدای اقلیت نشوند.

 

انشا در رابطه با روزی که دوست دارم تکرار شود

انشا درباره روزی که دوست دارم تکرار شود انشای سوم:

تا کنون به این مسئله بسیار فکر کرده‌ام، اما انتخاب بهترین روز، از بین تمامی روزهای زندگی کاری بسیار سخت است. هر شخص با یک نوع نگاه، یک روز را خوب میداند. اما به نظر من تمامی روزها میتوانستند روز خوبی باشند و تمامی روزهای خوب نیز میتوانند بهترین روز باشند. روز تولد پدر و مادر، روز آشنایی با همسر، روز به دنیا آمدن فرزند و یا حتی روزی که با دوستان خود به یک تفریح حسابی رفته ایم. هرکدام از این روزها، از یک نوع نگاه میتوانند بهترین روز باشند. اما اگر قرار باشد من یک روز را به عنوان بهترین روز انتخاب کنم، روزی را انتخاب میکنم که در درجه ی اول خودم به همراه خانواده ام خوشحال هستیم و بقیه ی انسان ها نیز مشکلاتی ندارند.

پیشنهاد ایلیاد
انشا درباره ی ادم فضایی

 

در ادامه شمارا به شنیدن آهنگی در ژانر رپ از هیچکس به نام یه روز خوب میاد دعوت میکنم!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *