سریال پرنده خوش اقبال قسمت 23 بیست و سوم – parandeh khosh eghbal ۲۳

پرنده خوش اقبال 23

سریال پرنده خوش اقبال قسمت 23 بیست و سوم – parandeh khosh eghbal ۲۳

دانلود پرنده خوش اقبال قسمت 23

سریال پرنده خوش اقبال قسمت 23
پرنده خوش اقبال 23

سریال پرنده خوش اقبال قسمت 23 | در این پست از مجله اینترنتی الیاد برای شما دوستان لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال پرنده خوش اقبال قسمت 23 راقرار داده ایم. سریال ترکی پرنده خوش اقبال یک داستان ترکی در ژانر کمدی و درام است که از سال 2018 تا در حال پخش از شبکه تلوزیونی استار تی وی می باشد.

لینک های دانلود

720P * 480P * 240P

خلاصه داستان سریال پرنده خوش اقبال 23

Sanem دختر جوان است که هنوز موفق به فرود یک کار دائمی نشده است و تصمیم می گیرد تا در فروشگاه مواد غذایی پدرش کار کند و امیدوار است روزی یک نویسنده معروف تبدیل شود.زمانی که پدر و مادر او انتخاب خود را برای دریافت یک کار مناسب یا ازدواج مرتب، Sanem عجله به یک شغل در آژانس تبلیغاتی خواهر او کار می کند.او ماجراجویی با دو رئیس، ژان، شروع می شود، شروع یک زنجیره ای از حوادث است که در نهایت با عشقش به ژان در نهایت به پایان رسید. اما آیا می توانست از این سوراخ مشکلات ناراحت شود؟

خلاصه قسمت قبل پرنده سحرخیز 22

سانیم، که مصمم است که Ceyda و Can را ترک کند، که در مصاحبه ای در مجلس برای مصاحبه مجله دیدار خواهد کرد، موقتا با آیهان در سالن کار می کند.از سوی دیگر، آنها شروع به تماشای Sanem و Ceycey Emre می کنند که مصمم هستند تا چهره واقعی Emre Hemens را فاش کنند … آنها با Aylin پیگیری خواهند کرد و آنها را خواهند شنید.آیا سانیم می تواند در این زمان به هدف خود برسد؟ در همین حال، تمام آماده سازی برای راه اندازی کامل است.Aylin دوباره کار می کند تا شب را بشکند که موفق شود. اما این بار نتیجه آن چیزی نیست که بخواهد.

پیشنهاد ایلیاد
سریال آقازاده قسمت 18 – serial Aghazade part 18

امتیاز سریال 8.3 از 10 با رای 1600 نفر در سایت IMDB

با پیگیری کردن تگ پرنده خوش اقبال هیچ قسمتی از این سریال را از دست ندهید!!

بازیگران سریال پرنده خوش اقبال 23

Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik

تیزر قسمت جدید پرنده سحرخیز ۲۳

 

لینک دانلود قسمت 23 پرنده خوش اقبال به محض انتشا در همین پست قرار داده می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *