فیلم سینمایی سازهای ناکوک

فیلم سینمایی سازهای ناکوک
ب

فیلم سینمایی سازهای ناکوک

 

سازهای ناکوک

 

فیلم سینمایی سازهای ناکوک

 

فیلم سازهای ناکوک به کارگردانی علی حضرتی در سال 1398 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم هنگامه قاضیانی، غزل شاکری، حامد کمیلی، مرتضی ضرابی، مرتضی ضرابی , احمد عربانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

 

 

 

«سازهای ناکوک» اولین تجربه کارگردانی علی حضرتی بعد از تهیه کنندگی فیلم های سینمایی «خداحافظی طولانی»، «نیمرخ ها» (ساخته شادروان ایرج کریمی)، «یک قناری، یک کلاغ» (ساخته اصغر عبدالهی) و «اردک لی» (ساخته بهروز غریب پور) است. این فیلم قصه دو خواهر است که با ورود مردی عاشق، هویت اولی در آستانه فروپاشی و شخصیت دومی در مسیر جدیدی از خودشناسی قرار می گیرد.

 

 

بازیگران فیلم سینمایی سازهای ناکوک

 

هنگامه قاضیانی

غزل شاکری

حامد کمیلی

مرتضی ضرابی

احمد عربانی

 

 

سینمایی سازهای ناکوک

 

 

هنگامه قاضیانی که بیشتر او را با فیلم « به همین سادگی » به خاطر می آوریم، در فیلم حضور دارد. غزل شاکری که دختر تهیه کننده فیلم یعنی فرشته طائرپور است، دیگر بازیگر فیلم است. حامد کمیلی هم که از بازیگران پرکار سینما در چند سال اخیر بوده نیز بازیگر فیلم است.

شخصیت هلیا روانشناس است اما هیچ ویژگی که بتوانیم او را روانشناس بدانیم وجود ندارد. در تمام دقایق فیلم بر دکتر و روانشناس بودن این شخصیت تاکید می شود اما او در عمل اگر بیکار هم بود تغییری در روند قصه ایجاد نمی کرد!

پیشنهاد ایلیاد
فیلم سینمایی بی حسی موضعی

خواهر روانشناس که هدیه نام دارد نیز وضعیت بهتری از هلیا ندارد. او از ابتدای فیلم فردی با مشکلات روحی و روانی معرفی می شود اما در طول فیلم نه گذشته او که منجر به مشکلات روحی اش شده شکافته می شود و نه در طول فیلم چیزی بیشتر در مورد او می فهمیم!

قصه « سازهای ناکوک » بسط و گسترش داده نمی شود و دائم در حال تکرار است. این خلاصه وضعیت فیلم است:« اون مشکل روانی داره و باید ازش محافظت بشه! » و فیلم نیز سکانس های تکراری برای توجه به هدیه ترتیب می دهد!

 

پخش انلاین فیلم سینمایی سازهای ناکوک

 

در صورت مشکل از فیلترشکن استفاده کنید!

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *