فیلم سینمایی چهل و 7

فیلم سینمایی چهل و 7
ب

فیلم سینمایی چهل و 7

 

چهل و 7

 

فیلم سینمایی چهل و 7

 

فیلم چهل و 7 به کارگردانی علیرضا عطاالله تبریزی در سال 1396 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم لادن مستوفی، حمیدرضا آذرنگ، شقایق فراهانی، ریما رامین فر، محمدرضا غفاری , مهدی احمدی به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

 

 

 

« چهل و 7 »، فیلمی در ژانر اجتماعی-درام به نویسندگی و کارگردانی «احمد اطراقچی» و «علیرضا عطاالله تبریزی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است.

بازیگران مطرحی از جمله «لادن مستوفی»، «مهدی احمدی»، «حمیدرضا آذرنگ»، «شقایق فراهانی»، «ریما رامین فر» و «محمدرضا غفاری» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم چهل و 7 که با شعار «نه به خشونت علیه زنان» به اکران درآمد، درمورد سه زن ۴۷ ساله از سه طبقه اجتماعی متفاوت است که در اولین شب زمستان، سرنوشتشان به هم گره می خورد.

 

 

بازیگران فیلم سینمایی چهل و 7

 

لادن مستوفی

مهدی احمدی

شیدا خلیق

رابعه مدنی

مهرنوش ستاری

فرشته آلوسی

محمدرضا غفاری

حمیدرضا آذرنگ

شقایق فراهانی

ریما رامین‌فر

 

 

سینمایی چهل و 7

 

 

« چهل و 7 » دست کم از نظر من فیلمیست که بر طبق الگوی رواییِ بسیار تکرارشده ای ساخته شده است.

پیشنهاد ایلیاد
فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

در این نوع از روایت چند داستان مرتبط با هم به صورت روایت های متقاطع بین اپیزودهایی منفک نشده اتفاق می افتند و در پایان به یکدیگر پیوند می خورند.

این، الگوییست که بارها در سینمای ایران دستمایه قرار گرفته است و متأسفانه باید اعتراف کنم که دیگر برای بسیاری از تماشاگران چندان واجد جذابیت نیست.

آنچه باید این داستان های مجزا را به هم متصل کند مرکز ثقل مناسبی ندارد و انگار آدم های فیلم، به زور به هم وصل می شوند تا کل واحدی را تشکیل دهند.

بسیاری از تصمیمات شخصیت های اصلی فیلم فاقد منطق است و این بی منطق بودن منجر به ضعف در منطق روایی کل درام شده است.

ساختار فیلم ارتباطی با ژانر انتخاب شده برای آن ندارد و به نظرم فیلمساز اصطلاحاً کمی همه چیز را “شلوغ” کرده تا بتواند با شلوغ بازی های بی منطق به کارش اعتبار دهد.

 

 

 

پخش انلاین فیلم سینمایی چهل و 7

 

در صورت مشکل از فیلترشکن استفاده کنید!

 

 

بیوگرافی رضا ژیانبیوگرافی رضا ژیان مطلب تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *