فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم
ب

فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

جامعه مخفی نجیب زادگان دوم یک فیلم ابرقهرمانی اکشن علمی تخیلی معاصر در سال 2020 است. آنا ماسترو به عنوان کارگردان با فیلمنامه ای که الکس لیواک و اندرو گرین آن را بر اساس داستان اصلی لیتواک ، گرین و آستین وینزبرگ نوشته اند ، همکاری می کند.

 

داستان فیلم جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

Zanne Devine ، Mike Karz و Winsberg به عنوان تهیه کننده فعالیت می کنند.

پیتون الیزابت لی ، نیلز فیچ ، ایزابلا بلیک توماس ، اولیویا دیبل ، نوح لوماکس ، فالی راکوتهاوانا ، اشلی لیائو ، سام پیج ، گرگ بریک ، الودی یونگ و اسکای لار آستین در این فیلم بازی می کنند.

این فیلم در ارتباط با کانال دیزنی تولید شده است.

سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

 

در پادشاهی ایلیاریا ، سل سلطنت دوم که با دوست خود مایک با اجرای موسیقی راک در خیابان ها علیه سلطنت بحث می کند. خواهر بزرگتر او ، النور ، پس از مرگ پدر و عمویشان قرار است جانشین مادرشان کاترین شود.

در حالی که شب را با مایک می گذراند ، ناگهان سام در حالی که در یک کنسرت زیرزمینی بود تحریک بیش از حد حواس خود را تجربه می کند و هنگامی که آب پاش ها را به راه می اندازد خود و مایک را دستگیر می کند.

پیشنهاد ایلیاد
فیلم سینمایی سراسر شب

روز بعد ، توسط کاترین به او اطلاع داده می شود که برای جبران از دست دادن آزمون تاریخ خود ، در مدرسه تابستانی شرکت می کند.

سام در کنار ژانویه مشتاقانه دوستانه ، ماتئو ساکت و ناجور از اجتماع ، توما و شبکه های اجتماعی مغرور و محبوب و روکسانای پر افتخار در مدرسه تابستانی شرکت می کند.

معلم آنها پروفسور جیمز مورو است که فاش می کند آنها برای شرکت در مدرسه تابستانی آنجا نیستند ، بلکه در عوض باید آموزش ببینند تا به عضویت انجمن مخفی سلطنت های ثانویه متولد شوند ،

 

 

 

پخش انلاین فیلم سینمایی جامعه مخفی نجیب زادگان دوم

 

در صورت مشکل از فیلترشکن استفاده کنید!

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *